Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy csomó jó alakú lány rejtegeti magát nyáron, aki meg kövér az simán felveszi a haspóló/ miniszoknya/ fenékmutogatós short kombinációt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Jogos... meg azert Hadjuk mar hogy egy no azert vesz fel olyan ruhákat amikben kint van a pics@jjjaaa mert melege van... egy térd combig par centivel feljebb rövid nadrág is ugyan olyan mint egy pixa nadrág itt nem arról van szo hogy melegek van hanem qurvaskodni akarnak... undoritó... és akkor meg h be tolják ezt a szöveget hogy melege van... hagyjunk mar....olyan nadrágot hordanak mint nekem az alsogatyam... ennyi erővel énis jarkalhatnek alsogyatyában az utcán!
2019. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a túlsúlyosak inkább hosszú szoknyát, vagy minimum térdig érő nadrágot hordanak. Még 120 kilós rövidnacis brit lányt se láttam mostanában, pedig Budapest belvárosában mászkálok. (Tavaly mondjuk volt bőven).

Viszont gusztustalan férfitestet annál többet láttam mostanában, félmeztelenül, lógó hassal az utcán, meg rózsaszín pólókban rengedező férficsöcsök. Nekem ezek jobban fájnak mint egy narancsbőrös comb vagy hurkás hát.

2019. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Öhm...én jóalakún is látok olyan szoknyát amiből elöl IS kilátszik a bugyi alsó része. Ezt én inkább pólónak hívnám,mintsem nyári ruhának. Nekem ez már a botrányos kategória. Melegben is fel lehet úgy öltözni,hogy kényelmes,szellős legyen anélkül,hogy az intim részeinket mutogatnánk.Nem vagyok kövér,de nyáron akkor sem vennék fel popóvillantó ruhadarabot. Zavarna,hogy betekintést engedek mindenkinek 😁

Így is zavaró,hogy hosszú nadrágban is bámulnak,megfordulnak utánam.Attól meg falra mászok,amikor érkezik a roppant értelmes komment "ejj de megb...nálak" és ez nem csak a munkásosztály tagjaitól.

2019. jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez személyiségtől függ, nem külsőtől és súlytól.


Van, akinek inkább a stílusa a zártabb ruházat, van, akinek a testmutogatósabb. Önbizalomtól is függ.


Én speciel épp túlsúlyos vagyok, de sosem szerettem a testem mutogatni... nem a súly miatt, mert én esztétikailag nem látom annyira rondának a kövér testet, hanem a stílusom ilyen, és ha vékony lennék, sem hordanék fenékmutogatós, öv méretű sortot meg miniszoknyát. De még nagyon mélyen dekoltált felsőt sem, pedig lenne mit mutogatni, de nem az én stílusom.


Épeszű ember meg a saját stílusát követi, nem azt nézi, hogy az utcán a Joli néninek meg a random Józsinek mi bántja a kicsi szemét, kiv. persze nagyon ízléstelen vagy nem alkalomhoz illő.

2019. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!