Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok csinos lànyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok csinos lànyt làttam ma a belvàrosban, szerintetek mi történt volna ha ismerkedni próbàltam volna velük ott nyilvànosan?

Figyelt kérdés
Màr komolyan mondom megbolondulok. Baràtnöt akarok. Honnan jön ez a sok csinos làny?? Sok van belölük. Mondjuk tény én nem csak a média àltal kedvelt nöket tartom csinosnak. Lehet veluk ismerkedni vagy zaklatasnak veszik?? Pedig ez meg csak nem is budapest.

2019. jún. 7. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: Hogy hínak?
2019. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 érdeklődő63 ***** válasza:
3 lánynak akiknek W.A, M.N, és K.L monogramja, az 5 ös válaszomra írt privát leveleiteket sorozat törlés közben véletlenül eltávolítottam.
2019. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 érdeklődő63 ***** válasza:
köszönöm a privátot
2019. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jóképűnek születtél és kőgazdagnak tűnsz akkor pozitívan fog reagálni, ha nem akkor zaklatás, #metoo, nyilvános megszégyenítéstől az egzisztenciális megsemmisítésig bármit megtehet büntetlenül.
2019. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!