Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttál már vkit aki így néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már vkit aki így néz ki? (kép lenn)

Figyelt kérdés
fontos lenne.keresek vkit aki úgy néz ki mint ő, csak fiatalabb 17-20 közötti..... [link] ismertek ien srácot?
2010. júl. 6. 23:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

uhh ian:) jó ízlés:D


kérdező:D ha találsz ilyet szóljál már nekem is, beosztjuk jó?:D bár nekem az eredeti kéne... aztán beleér a kezünk a bilibe... egyébként viccet félretéve nem jó az ilyen szép pasi... szar lehet folyton azt lesni h na most vagyon melyik kis kurv@ nyúlná le:D

2010. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
köszönöm:)én montam h nincs az ízlésemmel probléma:Damúgy mint láthatod 2 is van:Dés az eredeti jó lenne de nekm túl idős:/
2010. júl. 8. 23:13
 23/31 anonim ***** válasza:
pont most nézek Ian Somerhalder-es interjúúút...xd
2010. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
én hasonlítok rá ha érdekel :-P
2010. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Érdekel:Dannyiból biztos h megnézzem mennyire:Dmeeg 1másik dolog miatt is de az csak max priviben:D
2010. júl. 9. 00:45
 26/31 anonim ***** válasza:

mi ez?

Ha kerese egy ilyen pasit azt a rendőrségen jobb keresni, mint ide kiird h elvesztettél egy pasit most meg meg akarod találni:)))

sok emebr él a világon

2010. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
nem elvesztettem de az hosszu történet h mér keresem:Dnem társkereső célú hirdetés akart lenni...
2010. júl. 9. 01:27
 28/31 anonim ***** válasza:

hosszú történet: meg akarom magam baxatni.

kíváncsi vagyok mennyire hasonlítasz rá: Lehet te kúrsz majd meg.

Ilyen srácot keresek: 1x már megbaxott egy ilyen.


Lefordítottam... tessék.

Ha mégsem így lenne akkor is így van, mert már értelmes magyarázat NINCS. Ha még is, írd le itt, ez egy névtelen oldal! írd csak le.

2010. júl. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Na de tényleg, miért keresel ilyen pasit?


Senki sem tudja ki vagy, nyugodtan leírhatnád.

Amúgy kapnék érte zsetont is? (Bocs, csak el vagyok maradva a számlákkal azért vagyok ilyen pénzcentrikus :D)

2010. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

02:44

Magyarázat van..h értelmes-e, nem:Dde hát unatkozunk bnőimmel, és fogadtunk h ki találja meg elöbb 1ik kedvenc színészének a hasonmását egy bizonyos korhatárban...

2010. júl. 9. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!