Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz lepedö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz lepedö nélkül aludni?

Figyelt kérdés
Kedves párom(ö a fiu) nem képes lepedön aludni.csak pokrócon,ami ilyenkor már elég meleg.azt cserélem ugyanugy mint a lepedöt.de nekem akkor is hiányzik.ma ágyat húztam,tettem fell lepedöt,és itt hisztizik.szerintetek?
2010. júl. 6. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem elképzelhetetlen lenne este úgy lefeküdni,hogy nincs lepedő az ágyon.Viszont,ha fáradt vagyok és ebéd után pihenek nincs az ágyon lepedő.Csak simán az ágy huzata és pléddel takarózok.

De ez megszokás kérdése.

Nővérem úgy alszik,hogy van az ágyon lepedő és ahogy alszik félig-meddig alatta van 2 kisebb puha pléd.Fogja is,és "magához szorítja" de ahogy forgolódik maga alatt is van.

Ez volt pici korunkban a plédünk;)

15/L

2010. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én utálom a pléd anyagát, nem bírom.... grrr.


Mindig van az ágyon lepedő aztán azon a papalan, nagypárna, kispárna. Nyáron a paplanra fekszem télen alá :D


Ennyi. Pléd soha, lepedő mindig.


Lepedő kell, mert megvédi az ágyhuzatot a külső hatásoktól és a piszoktól.


A párod egyébként kutya? "nem képes lepedön aludni.csak pokrócon" Nem bántásból csak viccesnek találtam :DD

2010. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

:-)tetszik:-)

na fenntmaradt a lepedö,és érdekes módon nem gyűrödött össze,jééé!!!!:-)

majd ma este kiderül,leszedi vagy nem.

Amíg nem éltünk együtt,és nálam aludt,egy szava se volt...

köszi a válaszokat!

2010. júl. 7. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!