Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves férfinak imponálha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfinak imponálhat, ha egy fiatalabb lány isteníti?

Figyelt kérdés
És ha igen, az arra utal, hogy a saját korosztályánál nem sikeres?
2019. máj. 2. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Mennyire fiatal az a lányka? 16-18? Ők csak kistinik, egy 30 éves férfi, ha érett felnőtt, akkor nem kezd kislányokkal. Ez az "istenítés"t is csak kisgyerekek szokták csinálni.

Minden ember egójának jó a pozitív visszacsatolás.

2019. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az istenítés szerintem senkinek nem imponál, hiszen az jelezheti azt is,hogy egy tökéletes képet alkotott rólunk valaki magában és azért rajong.


Én is voltam már nagyon-nagyon szerelmes, tökéletesnek láttam a másikat, de racionalitás talaján maradva tudtam,hogy csak én látom annak, Neki is vannak emberi tulajdonságai :)

2019. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 azért nem annyira, 23
2019. máj. 2. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, de a másik részt nem érte? Attól, hogy 30 éves vagy, de lecumizna egy 14 éves, attól még sikeres lehetsz a 60 éves nőknél is.
2019. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány egyébként. Nekem egy kicsit fura, hogy valakinek jobb ez a szituáció, mint egy egészséges kapcsolat. Persze ez rám is igaz, de én tudom, hogy problematikus eset vagyok.
2019. máj. 2. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Senkinek se imponál, ha isteníted. N
2019. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor miért érdeklem 8 hónap után is?
2019. máj. 2. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:
van akinek bejön az istenítés. pl. egoista nárcisztikus embereknek. normális önértékelésű embernek nem az istenítés imponál, hanem a megbecsülés és az elfogadás. ennek semmi köze a korotokhoz. amúgy meg te egy 23 éves NŐ vagy, legalábbis elméletileg annak kéne már lenned. úgy adod ezt elő, mintha egy kis tini csitri hajtana egy felnőtt férfit.
2019. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ne szórakozz.


30 éves férfi az nem öreg. és nem is sokkal idősebb nálad.


Inkább az 50-eseknél keresgélj ilyen férfit.


Ne légy dedós.

2019. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell istenítenie, csak becsuljon meg, erdeklodjon oszinten, szeressen, kivanjon.
2019. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!