Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

szval.tegnap voltunk haverokkal strandon.és az egyik pasi lesmárolt.és látta ezt az egészet a pasim.én nem akartam féreértés ne essen.nagyon összeverekedtek.az a baj, h a pasim megkért h ne talizzak azzal a másik pasival.de én mind2jükkel jóba akarok lenni.

mit csináljak?


2010. júl. 6. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Most őszintén, hogyha végignézed ugyanezt, fordított helyzetbe, te is azt szeretnéd hogy ne találkozzanak..Jézusom ne legyél buta.Ha szereted azt a fiút, tényleg ne találkozz a másikkal, ha meg a másik kell válaszd őt..Ne játssz a barátoddal, ne húzd az agyát, mert ő szeret..
2010. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha fontos a barátod ne talizz a másik sráccal. ha nem fontos akkor talizz. de egy ócska vagy remélem tudod.
2010. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha szereted azt a srácot akkor szerintem tudod mi a helyes hogy a másik srác lesmárolt hát az meg szemét dolog.
2010. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy csak úgy megcsókolt? - azért az látványos, ha te tiltakozol... gondolom nem így volt, mert akkor nem verekedtek volna össze És az is furi, hogy ezek után még jóba akarsz lenni azzal a másik fiúval... mégis miért? megalázta a barátodat, akit elvileg szeretsz! vagy ha nem így van, hát hagyd ott a párod, és lehet flörtölni...
2010. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!