Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfiak. Ha jeleztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak. Ha jeleztek egy fiatalabb hökgynek, hogy szeretnétek valamit, a lánytól milyen reakciót vártok? Mi az a jel ami nem túl sok, de mégis határozott?

Figyelt kérdés

20as éveim elején járok. Van egy nálamnál kissé idősebb kollégám, akit egy ideje kinéztem már. Az elmúlt 1 hónap során elég sok jelet adott, flörtökgetett, tapizott (de csak kis kedvesen). Ezekre én a piruláson kívül nagyon nem tudtam reagálni. Nagyon zavarba jöttem tőle. Többször utalt arra is, hogy a reakcióra vár. (Pl: elmegy valahova de visszajön, mindez munkaidőn túl; és vissza is jött többször értelmetlen mármár abszurd indokokkal). Sajnos felettem áll a ranglétrán, ezért akárhogyan nem állhatok/szólhatok hozzá, de valahogy jelezni szeretném neki, hogy tetszik a dolog, és hogy nem állok közönbösen a témához.

Szerintetek mi az, amit tehetnék? Mi az a tett ami kicsit közelebb hozna?



2019. ápr. 17. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csinálnod semmi extrát. ;)

Elég ha mosolyogsz rá, és a szemébe nézel. Hidd el, a pasik nagy hányada akkor is bepróbálkozik, ha jelet sem adsz, hát még ha egy kis mosolyt eleresztesz, esetleg mellé kacsintasz egyet, akkor tuti érteni fogja.

Ha nem lép mégsem, menj oda hozzá beszélgetni, de szerintem nem lesz rá szükség.

2019. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk kérdezd meg, hogy elkísérne-e valahová...pl. egy hétvégi programra.
2019. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Feletted áll a ranglétrán, tapizott, neked tetszik, akkor mit kell ezen még bonyolítani ? (Én mondjuk hányok ettől az egésztől, mikor 10-ből 8 csaj hagyja magát tapizni a kretén főnöknek, de ez más kérdés )
2019. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

3.-nak.


Mert te nem vagy főnök!

2019. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Látni fogja.

Főnök bácsinak már biztos van tapasztalata abban, hogyan használja ki a beosztását és dugja meg a beosztottakat.

2019. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Előzőnek, ha már meg lettem szólítva, soha nem is akartam az lenni, tudtam máshogy csajt (nem azok közül, akik így beállnak a sorba) szerezni, nem ilyen szánalmas módon ;)!
2019. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaziból nem a főnököm, csak a titulusa más. :)
2019. ápr. 17. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi lett aztán a vége?
2021. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!