Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítene ha egy ismerősötök ezt csinálná?

Figyelt kérdés

fél éve van együtt a barátjával. Persze érthető, hogy a kapcsolat elején áradozott róla...

de még mindig ezt csinálja kb minden nap. Ráadásul ilyen affektálva tudjátok hogy “jajjjj az én drágám a legtökéletesebb férfi, jajj most éppen a hétvégén átrendeztük a lakást és olyan erős hogy elbírja a nehéz kanapét amit én meg se tudok mozdítani”... “jajj most főzött nekem ezt meg azt, jajj olyan lovagias hogy mindenhova kocsival hoz-visz”

ezt a munkahelyünkön, ebédszünetben, az összes munkatárs előtt köztük pl néhány olyan kolléga előtt akinek elég sok párkapcsolati gondja van...

Persze azt nem meséli amikor a srác bunkó vele vagy valamin vitatkoznak ( azt csak nekem meséli négyszemközt)


2019. ápr. 13. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, tipikus "frissházasok" kategória, megy a szerelem mindenki előtt, aztán sokszor borul a bili. Majd elmúlik. Én azért néha megkérdezném, négyszemközt, hogy mégis miért hangoztatja mindenki előtt, hogy mennyire szuper, ha aztán ez meg az történt. Csak kompenzálni akar.
2019. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem 3 éve van párom és se a kapcsolatunk elején se semmikor nem csináltam ezt, mert tudtam hogy van a környezetemben több olyan ember aki egyszerűen baromira nem kíváncsi erre...
2019. ápr. 13. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Na igen... én gyűlölöm a csacsogást. Pontosan ezért nem vagyok sem jóban sem rosszban senkivel a munkahelyemen. Igyekszem kimaradni az ilyen értelmetlen hablatyolásból. Nagyon jól tudok ebédelni egyedül is, sőt! Az idegeim is jól érzik magukat :)
2019. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó voltak ilyen barátnőim, én is csak négyszemközt hallgattam, hogy azért vannak szar dolgok is. Facebook meg tele boldog fotókkal. Most már nem barátnők.
2019. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!