Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem szokott zavarni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem szokott zavarni, ha halljátok a tesódékat szex közben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 00:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már szóvá tettem, de apám elküldött melegebb éghajlatra.
2010. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
párom szobája közvetlenül a két testvére szobája mellett van, mi vagyunk középen, és mindig még jobban nyögök. én is hallgattam már ahogy ő dugja a nőjét :D
2010. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj.. Kibirod azt a fél órát.. meg gondolj bele neki milyen kínos lenne.
2010. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hány éves vagy? Gondolom eléggé fiatal lehetsz...de gondolj csak bele, egyszer neked is lesz barátod/barátnőd, és akkor majd titeket hallgatnak a többiek...Mit szólnál hozzá, ha akkor odamenne hozzád a tesód, hogy : "Tegyetek fel hangtompítót..."
2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és mint mondtam, nem vagyon szex ellenes, de minden este ezt hallgatni? Nem hiszem el, hogy titeket nem zavarna... Pont ma reggel kérdezte anyum, hogy ugye a tesódék nem veszekedtek az éjjel, mert arra ébredtem, hogy a nővéred felkiabál... Szóval ez olyan gáz...De mind1, majd ha már nagyon nem bírok, akkor kigondolok valami megoldást...:D
2010. júl. 5. 13:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát az én bátyámnak nincsen barátnője, ilyen veszély minket nem fenyeget. Amúgy nálunk nem is szoktuk csinálni a barátommal, mert a szüleim legtöbbször itthon vannak és nem akarjuk, hogy hallják :) Náluk a szülők ritkán vannak otthon, ha meg igen, akkor teljes hangerőre zene felcsavarva... :) és akkor a zenét hallják :) azt meg már megszokták :D És nekem úgy lehet nyögni ahogy tetszik.
2010. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!