Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ennyire fáj valakinek a hiánya aki nem is volt az enyém?

Figyelt kérdés

Makacsságból ellökött magától amit még meg sem magyarázott. Számomra ő nagyon fontos és iszonyatosan hiányzik x hét elteltével is. Mellette éreztem azt amit más mellett soha, nem voltak kételyek bennem, úgy éreztem nekem ő az igazi. De egyik napról a másikra minden szétfoszlott.

Miért fáj ennyire a hiánya?

Egy olyan férfi hiánya aki igazán soha nem lett az enyém mert idő nap előtt véget ért.

Lehet baromság, de úgy érzem én is többet jelentettem neki.

Nem tudom mit csináljak.



2019. ápr. 6. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeretsz szevedni egy olyan miatt, akinek nem kellesz, hajrá. Ő nem makacs, csak nem érez így irántad, a többit te magyarázod bele.
2019. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudhatjuk, hogy a másik fél ezt miért tette, de lehet, hogy volt rá valódi, nyomós oka, ami bármi lehet. Lehet, hogy csak egyoldalúan gondolta át a helyzetet, és téged meg sem kérdezett, hogy mit gondolsz a szituációról.


Kicsit ismerős a helyzet: én azért nem engedtem magamhoz azt, aki pedig nagyon bejött - és Ő is viszonozta ezt -, mert nem neki nem lett volna jó mellettem, csak szenvedett volna, így elengedtem, mégha fáj is.

2019. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!