Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mindentől késhet a menstruá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindentől késhet a menstruáció? Különös eset, részletek lent.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a 16éves barátnőmnek pénteken/ szombaton kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg! A menstruációja 11éves kora óta rendszeres! Sose késett neki! 5 hónapja élünk szexuális életet, eddig mindig szépen megjött neki, most eddig nem, pedig semmi veszélyes nem volt a dologban, mindig gumi, sose szakadt el, mindig leellenőrzöm! Ezért nem is értem, mi lehet! Hétfőn hányingere, hőemelkedése volt! Kedden már voltak előfájásai a hasánál, a hét második felébe a mellei is fájtak, pénteken tipikus mensi előtti rosszullét, úgy érezte: ez mindjárt megjön! De még a mai napig se jött meg! Szombaton, és ma is egész jól van, semmi baja! Se hányinger, se fájások, se vizelési inger, semmi... Én nem tudom, ez mi lehet! Légyszi segítsetek, mitől késhet? Stresszes nem volt.. 17/F
2010. júl. 4. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, terhesség, vagy ciszta esetleg. Teszt és doki. Van, hogy megesik a baj, ha elvileg minden stimmel is, a tüntetek sajnos nagyon jól lefednék a dolgot.
2010. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
felfázás, egyéb lelki okok.
2010. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
felfázás, lelki dolgok nincsenek
2010. júl. 4. 17:42
 4/17 A kérdező kommentje:
kizárt h terhes legyen...
2010. júl. 4. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
lelki ok igenis lehet, stressz is...azért 1-2 nap még nem a világ vége, ha péntek szombaton kellett volna megjönnie, amúgy meg menjen el orvoshoz h mi baja lehet, meg ha már szeuális életet éltek, nőgyógyász sem ártana
2010. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

kutya baja...


am olvastam már itt hasonló sztorikat, s azoknak mind-mind megjött.. erről mit gondoltok?

2010. júl. 4. 17:48
 7/17 anonim ***** válasza:

kutya baja?akkor az a hányinger meg hőemelkedés?lehet h elkapott vmit, már jobban van?De ha nem tudod h mi baja van, miért zársz ki mindent?Nőgyógyászhoz meg sztem menjetek el

ha vigyáztatok és nem szakadt ki, nem hinném h terhes lenne!Ezért lenne jó fogamzásgátlót szednie, nem gondolkoztatok még ezen?(Csak egy tanács, én is évek óta szedem) ha már úgyis rosszul szokott lenni..

végülis holnap vehettek egy tesztet, de nem hinném h terhes.

2010. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
most kutya baja, azaz fulljól van, kedden volt 37,1 a hőmérséklete, de kialudta vagy valami, mert szerdán már nem volt, akkor csak a bal melle fájt...
2010. júl. 4. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Valószínű bujkált benne valami betegség, ezért volt hőemelkedése és ez okozza a késést. Nekem is július elsején kellett volna megjönnie, ha 30 nappal számolok, és 2-án jött meg, istentudja mitől. 8 éve menstruálok, mégis egyszer 28 egyszer 30 nap, leghosszabb 34 volt. Semmi baja sincs :) Ez a rohadt összevissza idő is okozhatja ám, rengeteg nőnek bekavar.
2010. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is mindig szinte percre pontosan jött meg, egyszer kicsit megbetegedett és azóta nagyon rendszertelen. Van hogy majdnem egy hetet késik. Most ráadásul egy kis baleset miatt 72 órásat is vett be, szóval jelen pillanatban halvány gőzünk sincs mikor fog megjönni neki :S
2010. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!