Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szereti, ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szereti, ha egy pasinak hosszú haja van?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen megőrülök tőle, imádom őket.
2010. júl. 4. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon rövid a legjobb
2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is nyugi.:)
2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
szerintem undi. :S
2010. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Imádom ^^
2010. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, miért lenne undi? :D Ha hosszú, de ápolt valakinek a haja, szerintem mindegy, hogy melyik nemhez tartozik... Ennyi erővel a fiúk is mondhatnák, hogy ha egy lány haja rövid(ebb), akkor undi. De nálam nem ez a legfontosabb tényező. :)

Kíváncsi vagyok a véleményekre, nekem is hosszú a hajam, és hamarosan hátra is kötöm. :P


15/F

2010. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A borzolható hosszúságú a legjobb (kb 15-20 centi), de ha ápolatlan az sokkal rosszabb mint ha rövid lenne.
2010. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

attól függ, hogy jól áll-e neki. :D

mert írta az előbb valaki, hogy a tul rövid hajú a jó, de akinek nem áll jól, az szerintem cink. :)

nekem nincs kimondott "zsánerem". :D

viszont nemnagyon jönnekbe a túl hosszú hajú pasik.

de ízlések és pofonok. :D

2010. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a hosszú hajú pasikat.. :$ :D
2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én nem szeretem a hosszú hajat, hanem megvadulok tőle.. :D És szerintem egyáltalán nem gáz a pasikon a hosszú haj, csak akkor amikor ápolatlan.

Ja, és amitől teljesen kész vagyok, amikor a pasiknak már van egy-két ősz hajszál a hosszú hajukban. Imádom a hosszú hajú harmincasokat. :)

21N

2010. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csók közben beletúrni a legjobb :) a rövidhajú srácok megspórolják a lányoktól ezt az élményt.ha kifejezetten haj miatt jön be egy fiú,akkor tapintatosan kérdezz rá,hogy szereti-e a haját,nem akarja-e levágatni,ilyesmi.csak nehogy rájöjjön h imádod a haját,mert akkor ezzel fog szivatni,hogy levágatja.ne tudd meg hányszor cseszegetett már ezzel :D 16/L
2010. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!