Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pattogott ki a péniszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pattogott ki a péniszem körül?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és szeretem, ha van egy kis szőrzet a péniszem körül. De a barátnőm szólt, hogy neki nem tetszik, vágjam le. Oké... levágtam, leborotváltam teljesen csupaszra. Ez történt pénteken. Máma látom, hogy sok kis piros pöttyök vannak:S Ez mitől lehet? Hogyan lehet eltüntetni? Nagyon kellemetlenül érezném magam így a barátnőm előtt:\
2010. júl. 4. 10:06
 1/7 puncus válasza:
A borotva irritálja,meg meleg is van.Nem nagyon tudsz mit tenni,esetleg valami bőrnyugtató krémmel kend be.Ha a barátnőd is borotválta már le a p..ciját,akkor tudja ,miről van szó,és meg fogja érteni.
2010. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen begyulladtak a szőrtüszők...Az arcodon nem szokott lenni borotválkozás után piros pötty? Szerintem legközelebb ugyanúgy borotváld ott is, mint az arcod, borotvahab+ aftershave...És akkor nem lesz gond...de ha először borotváltad le, akkor ez természetes...sok fiú szenved miután megborotválkozik...

Amúgy meg, ha neked szőrösen tetszik és még kellemetlen is mikor leborotválod akkor beszéld meg a barátnőddel, h ez így neked nem jó!

2010. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Komolyabban most borotváltam le először, mert eddig csak levágtam belőle, hogy kisebb legyen.
2010. júl. 4. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
meg nem szexeltél utána a barátnőddel? mert ha mondjuk egy napos a borotválás neki, neked meg friss, akkor ugye neki már kezd nőni, a tiédet pedig kidörzsöli. legalábbis a párommal mi szoktunk így járni, mert mind a ketten borotváljuk, aminek ugye kellemetlen velejárója, hogy a nem teljesen friss borotválás már borostásodik. de ha nem volt szex, akkor egyszerűen nem bírod a borotvát, vagy nincs hozzászokva a bőröd. lehet, h néhány leszedés után jobb lesz. amire viszont vigyázz: ne borotválgasd minden nap vagy minden másnap, mert igaz, nem jó amikor nő, viszont ha én hamar borotválom, mikor még alig nőtt ki, akkor szokott ilyen begyulladt lenni. egy 4 napot kell azért várnom. 23/L
2010. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem volt még szex:)
2010. júl. 4. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:

eleinte én is mindig így jártam ,én úgy szoktam h előszőr csak a szőrrel megegyező irányba lehúzom amennyit tudok ,ha ez megvan akk borotvahab és óvatosan ép h csak hozzá érjen ellentétes irányba is !

mióta így csinálom nem pattogzik ki és teljesen csupasz :D

2010. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16/F
2010. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!