Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Németek mit szeretnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németek mit szeretnek?

Figyelt kérdés
Következő héten német cserediákok érkeznek, velem egykorúak kb, 17-18 évesek. Egy koliban leszünk, közös programok, stb, este szabad kimenő. Mit szeretnek a német csajok? Milyenek a német csajok? Tippeket kérnék. Köszi
2010. júl. 3. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
a f*sztot :DDD
2010. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a nunit.én is az vagyok amúgy csak H-val
2010. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
mikor német cserediákok jöttek a sulinkba, én elvállaltam, hogy hatot elszállásolok. Kaptak három vendégszobát. Négy lányt és két fiút kaptam. Kellemes hét volt. Vittem őket várost nézni, bulizni. Sokat tudnak inni, nem vetették meg az sem az alkoholt, sem a jóféle füvet. Az egyik lány különösen szimpatikus volt. A barátnője egy picit csinosabb volt, de az nem volt olyan bevállalós. Kellemes hét volt. A lány, aki megvolt meg is hívott Németországba. Kellemes kaland volt, de a mai napig nem látogattam meg.
2010. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Funktasztikus ***** válasza:
ha tetszik akár meg is..:D
2010. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
akkor ilyen bevállalósak a német csajok? vadak? mennyi idő után lehet mondjuk lekapni őket? :D
2010. júl. 3. 20:18
 16/25 anonim ***** válasza:
nemetek? hmmm szeretik dolgoztatni a zsidokat, vagy celtablanak hasznalni, emmelet szeretik az igazsagot es Hittlert. koszonj nekuk kezlenditesel, tiosztelni fogjak es kozold veluk az alabbit "Nur eine tote jude ist di gute jude"
2010. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de ebből a "mennyi idő idő után lehet lekapni őket" kérdésből arra következtetek, hogy Neked sokáig fog tartani :)
2010. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
20:25! egyetértek. +a kérdezőnek magyarral nemsikerült és azthiszi h a német csajok odalesznek érte. lehet!
2010. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nur eine tote jude ist di gute jude"

:D:D:D ezen most szakadok (hehe)

amúgy meg b@sszátok meg úgy beszéltek a fűről mint egy alap dologról hát a f@szom a mai fiatalságba, aki nem narkós gyökér az emós b.zi alig akad normális ember 20 alatt

:D amúgy a németek jó arcok eddig ahány némettel találkoztam az volt(ja meg egyszer voltak lett cserediákok na azok furák voltak:s aztán bejelentették, hogy nem fogadnak minket mert csődben az ország, na fain nembaj mentünk Erdélybe, na az viszont kegyetlen jó volt

2010. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
haha, nem erről van szó
2010. júl. 3. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!