Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik elértétek az 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik elértétek az 50 éves kort, mennyire fogadjátok el/veszitek tudomásul, vagy próbáltok valamit tervezni, hogy lassítsátok az idő kerekét?

Figyelt kérdés
Vannak még céljaitok, elfogadjátok a jelenlegi párkapcsolatotokat, vagy vágytok esetleg még valami másra a magánéletben, munka területén?
2019. márc. 19. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves szavaitokat, valóban jó olvasni az idősebb korosztály véleményét.


Tegnap nagy lépést tettem, felkerestem egy pszichológust, és járni fogok hozzá.

Önerőből nem ment a talpra állás, és nem szégyelltem segítséget kérni. Ha ő segít kimászni a gödörből, ám legyen. Rég nem érdekel már a mások véleménye, az erős segítség nélkül is tudja vezetni a sorsát. Eljutottam életemben először oda, hogy nem tudom irányítani, elfogadni. Szakember majd segít. :)


Szép napot Nektek!!

2. voltam.

2019. márc. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Amikor feltettem a kérdésemet egy jó darabig nem kaptam választ. Azt hittem mielőtt írtam,hogy majd kapok hideget- és hideget, a huszonévesek kiosztanak,kb. olyan formán,hogy a síromat tervezzem és ne a jövőmet.

Valószínű,hogy ez a kérdés nem volt érdekes számukra mert kihagyták, bár tapasztalt gyksként elviseltem volna.


Örülök,hogy Ti válaszoltatok, sőt, nagyon örülök!


Ágnyeszka, Te mondtad ki, de én is úgy érzem,hogy ufóként vagyunk itt! :)


Ezer éve regisztráltam ide, a gyerekem javaslatára. Persze nem rögtön ebben a kategóriában kezdtem, munkámból kifolyólag szakmai topikokat nézegettem, válaszoltam, aztán jött az egészség/betegség, mert sajnos itt is van tapasztalatom, majd felnőtt párkapcsolatok.


Gyakran válaszolok, szerintem a stílusomról már meg lehet ismerni.

És nem gondolom,hogy nincs itt a helyünk. Huszonéves a gyerekem, nagyon jó a kapcsolatunk, ismerem a korosztályát. Én annyi vagyok amennyi, átéltem nagyon sok mindent, jót/rosszat egyaránt.

Tudom,hogy belekerülhetünk olyan helyzetekbe amibe magunk se gondolnánk, és nekem ne mondja senki,hogy soha...semmikor...nem hiszek benne.


2-es válaszoló, örülök a döntésednek, és azt hiszem itt a kis csoport nevében mondhatom,hogy jó lenne hallani Rólad, sőt, a többiekről is, néha!


Én is voltam már pszichiáternél,egy percig nem kételkedtem abban,hogy szükségem van rá.Gyógyszert is szedtem, változtattam az életemen és az idő is segített.


Nem tudjuk kinek mennyi van hátra, bár engem az elmúlás sosem foglalkoztatott.Az egyik családtagomat súlyos betegségben veszítettem el, nagyon fiatalon. Innentől kezdve tudom, bármikor bekövetkezhet,fiatalon/idősen, nem tudjuk elkerülni és nem tudjuk megtervezni mi legyen addig.


Kistelepülésen élek, ezért nehezebb a helyzetem ebben a korban.Mit veszek fel, hová megyek, kivel beszélek, mit cselekszem...itt mindenre ítéletet mondanak.



Szerintem sosem késő elkezdeni semmit. Se tanulást, se munkahelyváltást,se hobbit, se sportot.


Én simán elvállalnék minimálbéres állást is, meg is tettem 5 évvel ezelőtt. Úgy,hogy egy viszonylag jól fizető, magasabb státuszú állásból válttottam, alapos megfontolás után.


Ma már magasabb a bérem, elismerik a munkám, és bár előrehaladási lehetőség innen nincs,csak még több feladat nyakamba szakadására, de nem bántam meg a döntést.


Köszönöm a válaszaitokat és várom,hogy újra halljak/olvassak Rólatok!

2019. márc. 21. 09:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Hatoska vagyok, 54 éves.

Rettegtem attól, hogy amikor a lányom elköltözik, mi lesz velem. Egyedül neveltem fel, pici kora óta szinte csak ketten voltunk (azért az édesapja is igyekezett). Az első két hónap nehéz volt, de utána rájöttem, hogy milyen jól érzem magam. Mintha onnan folytatnám, mint amikor még teljesen független voltam, úgy 18 évesen. Belecsaptam: tanfolyamra mentem, felfrissíteni az angol tudásom, tornázni jártam, kirándulni, megismerkedtem a reikivel, majd vettem egy tanyát......és én, panelcica, rácsodálkoztam minden fűszálra. Etetem az őzeket, madarakat, néha a rókák is benéznek. Megtanultam metszeni, permetezni, ültetni, fát vágni.

Tudom, milyen kegyetlen tud lenni az élet, sokszor csak ülök és hálát adok a sorsnak azért, ami van.


....és sziaszia Ágnyeszka!:)) Szép napot neked is!:))

2019. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elnézést! Minden kedves válaszolónak "sziaszia":)

Csak most láttam, mennyien írtak még!:))

2019. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az őszinteséget! Örülök,hogy nem kell ufónak éreznem magam itt, a gyakorin, ahogy a való életben sem.


Sok sikert, örömet, önbizalmat és erőt kívánok mindenkinek, ha van mondanivalótok szívesen hallanék/olvasnék Rólatok még!

2019. márc. 22. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!