Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? (Lent részletek. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? (Lent részletek. )

Figyelt kérdés

Van egy barátom,nagyon nagyon szeretem,végre megint szerelmes vagyok 1 év után :). A barátomnak van egy haverja,akivel mióta megismerkedtünk egy hullámhosszon vagyunk.Amikor elkezdtünk legelőször beszélni,olyan érzésem volt mintha már ezer éve ismerném.Röhögcséltünk,elvoltunk,elhülyültünk...Három hétig nem láttam utána,mivel ritkán járok arra,amerre ő megfordul.Tegnap este amikor köszöntem neki elég erőteljesen nyomta a bókokat(pl.Húú de jó illatod van megint,de jó ez a naci stb.),amikor a barátommal smároltam ő elkezdett ütögetni meg beszélni hozzám,gondolom,hogy ráfigyeljek,és akárhányszor lesmároltam a barátom,folyton megjegyzéseket tett(jézusom,te nagyon tudsz,ez nagyon durva,aztaaaa)és le sem vette rólam a szemét,és emellé meg is ölelt egyszer de nagyon hosszan és azt mondta milyen cuki vagyok és mennyire imádnivaló.Aztán hajnalban,amikor elbúcsuztunk ott hagyott köszönés nélkül,nem akart hozzám szólni se semmi.Nekem ez ugy jött le,mintha akarna valamit,csak barátom miatt nem teszi.

Egyértelmű hogy akarna valamit,vagy csak képzelődöm?!


2010. júl. 3. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
én mindkettőt elkerülném jó messzire...
2010. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15?????


Ő 25 én meg 18....

Nem akarok semmit tőle,csak megkérdeztem,szerintem ez az oldal arra van,hogy kérdéseket tegyen fel az ember...

2010. júl. 3. 12:14
 3/6 gabriell88 ***** válasza:

Szia!

Lehet., hogy tetszel neki, de az is előfordúlhat, hogy egyszerűen (az ütögetéssel) arra próbálta felhívni a figyelmed, hogy társaságban vagy, és ha csak 3-an voltatok, lehet kényelmetlenül érezte magát, h te a pasidat ott nyalod előtte:)

Képzeld magad a helyébe...neked is kényelmetlen lenne a helyzet nem?

Viszont a barátja miatt nem is fog szerintem lépni, mert eaz viszont már szemétség lenne...Az életben sokszor leszünk szerelmesek, de igaz barátokból kevés van;)


Angel

2010. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia :)

Köszönöm a válaszod :)

Nem hárman voltunk,barátom a haveri társaságával volt,tehát ő nem volt egyedül.:) Mi direkt félre is vonultunk hogy ne előttük azért tényleg,mert mint ahogy említetted,kényelmetlen lett volna. :) De ő mégis jött utánunk,és beállt a barátom mögé és onnan ütögetett,néha megsimogatott.Én nem akarok tőle semmit,mint haver úgy nagyon bírom,de nekem itt a barátom és őt szeretem.Azért tettem fel a kérdésemet,hátha vannak tapasztaltabbak hogy ezek a jelek mire utalnak.:)

Ment a zöld kéz :)

2010. júl. 3. 14:16
 5/6 gabriell88 ***** válasza:

Szia!

Nos így már, hogy ismerem a háttér történetet kicsit más..

a jelek egyértelműek, de ezt te is észrevetted.. és igeni stessék hinni a női megérzésben, mert mindig segít:)

A lényeg, bejössz a srácnak.. annyit tudnék még javasolni, h ha ez már téged zavar akkor üljetek le és beszéld meg vele, úgy már lehet tisztább is lesz a kép egy kicsit:)

Sok boldogságot:)

Angel

2010. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké,mindenképpen beszélek vele,mert hát eléggé zavar :S

Köszönöm a válaszaidat :)

Hiszek a női megérzésekben:)))

2010. júl. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!