Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok oylan hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok oylan hogy ha valaki törődik velem akkor minjárt szerelmes leszek belé?

Figyelt kérdés
Egy lány csak beszélget és törődik velem és azért szép is én minjárt szerelmes leszek belé?!
2010. júl. 2. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Törődés valamint szeretethiány?
2010. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem szeretet hiány! Szeretek élni is meg sokan szeretnek meg minden! Hanem az hogy nem volt még barátnőm pedig sokat próbálkoztam és jól esik amikor beszélgetnek velem és akkor minjárt rájuk tapadok!
2010. júl. 3. 00:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem hasonló a gondom. Nálam szeretehiány ez biztos. ezzel nem tudsz mit csinálni nekem eddig senki nem viszonozta. 3 éve van ez az állapot kb.
2010. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És a tapadás fázis után mi következik? Miért nem jön össze?
2010. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Monjuk ez a lány aki tavaly szeptember óta tetszik ez azért nem mert annyira szeret hogy szinte testvére vagyok! Az ő unoka testvére meg a leg jobb barátom! Min 3an osztálytársak vagyunk!
2010. júl. 3. 00:58
 6/13 anonim ***** válasza:

nálam is ez a helyzet , amint sokat beszélgetek egy lányal és jófej kifejezetten kedves az alapnál jobban bejö

n

2010. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem szintén ez van,de én örülök neki,meg próbálom olyankor felszedni ha nem megy akkor úgy is más fog megtetszeni :)
2010. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is iylen vagyok, akik nyomulnak azok nem érdekelnek, akik törődnek velem, azokba meg beleesek... közben azok meg csak barátságot akarnak.. ez van :(
2010. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát srácok..:)én ettől vagyok kiakadva...:D én alapból "jófej" vagyok mindenkivel és szeretek beszélgetni értelmes emberekkel,soha nem teszek, mondok olyan dolgokat amitől a srácok azt gondolhatják beléjük zúgtam, de mindig ez lesz a vége, h bepróbálkoznak... pedig egyszerűen csak kedves vagyok...ez ellen nem tudtok tenni, lehet egyszerűbb lenne ha a megismerkedés elején tisztázzátok a dolgokat és akk te is úgy viszonyulsz hozzá...de ez is hülyeség mert ígyis úgyis belezúghatsz a lányba...:Dvagy egyszerűen a lányoknak kellene bunkónak lenni azokkal a fiúkkal akiktől nem akarnak semmit?!?!?!18/L
2010. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudomm..

Én is lány vagyok, és kedves vagyok a fiúkkal, meg jófej, jól el vagyok velük, de nálam ez mintha fordítva lenne: Nem akarnak tőlem semmit, maximum barátságot..

Komolyan nem értelek titeket

2010. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!