Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit szeretsz és mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit szeretsz és mi az amit nem szeretsz a pasidban/csajodban?

Figyelt kérdés
kort és nemet is :)
2010. júl. 2. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mindent imádok benne, kivéve azt amikor kérdezek valamit és nem akar válaszolni...de már annak is megtaláltam a módját, hogyan szedjem ki belőle. xĐ

14/L

2010. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyet mondani.

Úgy szeretem ahogy van.

Tiszta szívből.

19/L

2010. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretem azt, hogy eredeti a humora, hogy ugyanolyan beteg mint én, hogy jó az ágyban, és általában mindent meg lehet vele beszélni. Nem szeretem, hogy ragaszkodik az elveihez amik nyilvánvalóan nem helytállóak, és néha túl pesszimista, és ez rám is rámragad.
2010. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindent szeretek Életem Értelmében! Talán a legjobban azt szeretem benne,hogy nem a csajom,hanem a BARÁTNŐM.


21/F

2010. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsónak ott a pont:)

Én is mindent szeretek a barátomban,vagyis a páromban:) 23N

2010. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Imádom a kis melleit a barátnőmnek, viszont a pénisze zavar kicsit....:S:D
2010. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg utálom a barátnőmben, hogy hülye, cigizik, piál, összejár az exével a hátam mögött, lusta. meg persze, hogy még nem költözött el.
2010. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!