Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar smárolás közben? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar smárolás közben? (lent)

Figyelt kérdés

Van ajak piercingem 3hete.És azóta nem volt pasim,és nem is smároltam senkivel.

Most úgy néz ki,hogy talizok egy sráccal jövöhéten,és gondolom csók is lesz..:D

Szóval,amikor smárolunk nem zavar a pc?

Ugyan ugy smároljak mint amikor nem volt pc-m?

Ha van valakinek a szájába( pl nekem jobb oldal alul) leírhatnátok milyen volt ugy :)

L


2010. júl. 1. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én fiú vagyok de én szeretem ha egy csajnak ajakpc-je van. főleg ha hegyes. smárolás közben amúgy egyáltalán nem zavar, nekem kifelyezetten tetszik ha "van ott egy kis plusz" viszont van egy rossz hírem is: a pasik többsége nem így gondolkodik! leglább is haverjaim nem.


16f

2010. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha zavarna smárolás közben, szerintem nem is lenne egy csomó embernek. nekem ugyan nincs, de exemnek van, és soha nem volt akadály (neki karika volt középen). Neked jobb oldalt alul, akkor az végképp nem fog akadályozni szerintem. Max ha hevesek vagytok, akkor néha biztos megkarcol, vagy valami, de nem hinném, hogy ez az adott pillanatban kellemetlen.;)
2010. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Szóval akkor úgy csináljam mint ha ott sem lenne? :)

2010. júl. 1. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:

szvsz. nekem nem jön be az ottani pc. miért nem labret piercing?

túl elterjedt a sima ajakba..

amúgy nem hiszem, hogy gondot okozna, vagyis neked biztos nem olyan zavaró, mint neki, és egy idő után ő is megszokná smárolás közben.

2010. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem kb. 3 hónapja van ugyanott, jobb alsó szélen egy patkó, nem zavar sem engem sem a pasimat, ugyanúgy megy a smárolás azzal is, meg anélkül is :D

15/L

2010. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!