Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti a barátaitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti a barátaitokkal megbeszélitek, hogy a barátnőtök milyen az ágyban? Pl. Hogy jól orálozik-e, stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha profi a csaj, nem lehet szó nélkül hagyni..

irigykedjenek csak!


20/F

2010. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen.:) Kell valami jó téma a sörözéshez.:)
2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én már nem... ÜDV23F
2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van róla téma, de csak a bunkók szokták mondani, hogy igy-ugy leszop*ott a barátnőm stb... a normális emberek csak akkor ha esetleg megkérdik mondják hogy jahh és isteni érzés...:D
2010. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

ha van rá vevő haver persze.

nem minden srác szeret ilyesmiről beszélni a haverjaival. Pl az én estemben van egy két közeli haver, akik mi így egymás között mindent megbeszélünk, amolyan Szex és New York feeling az egész, de néha röhögünk is, de ha komoly a baj, akkor legalább tudjuk kihez lehet menni, aki biztosan nem ítél el. 18/F

2010. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez két ember dolga, másra nem tartozik. Esetleg, ha probléma van, akkor max. szexológusnak tálalnék ki.
2010. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 22:56-os vagyok


Szerintem az ember a legjobb barátjának könnyebben beszél ilyesmiről, mint egy vadidegennek, és még fizetned sem kell érte

2010. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!