Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet valami? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Kedden bent voltam a városba pár barátommal. Az egyik barátom 2 ismerőse odajött hozzánk. Az egyik állandóan engem nézett, mosolygott, hülyéskedtünk. A haverja azt mondta hogy bejövök a srácnak. Este néztem a myvipes adatlapját és kiderült hogy barátnője van. Másnap megint összefutottunk velük egy parkban. Megint hülyéskedtünk. Elvette a gyújtómat és azt mondta hogy visszaadja egy telefonszámért cserébe. Nem adtam meg neki már csak azért sem :D Később elhívott "rágót venni" egy boltba. Sétáltunk, és elmesélte hogy nem szereti a barátnőjét, meg elmondta hogy miért van vele, meg hogy értem ott hagyná a másik csajt. Kicsit később megálltunk meg akart csókolni, de nem engedtem. Tovább mentünk megint megállított. Mondta h állj csak meg, csukd be a szemed.. és megint le akart smárolni.. megmondtam neki h szerintem nem kellene 1 napja ismerjük egymást, és jártam már rosszul így pasival. Haza akart kísérni, de mondtam neki hogy sietnem kell. Puszit akart kérni, de csak az arcára adtam egyet. Nem tudom mit tegyek, tetszik ő is nekem. De nem szeretném hogy a barátnőjének rossz legyen. Szerintetek jól döntöttem hogy nem engedtem hogy megcsókoljon?

Ráadásul az az igazság hogy bizonytalan vagyok, van egy másik srác aki úgy 1 hónapja szörnyen szerelmes belém, és nem akarom megbántani :S Nem tudom mit csináljak, én inkább a másik srácot választanám, vele el tudnék képzelni egy kapcsolatot, csak ott a barátnője..


2010. júl. 1. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, több részről is. Én a helyedbe nem csinálnám. Túl nyomulós, hamar az ágyában kötsz ki.
2010. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez futókalandnak indul a srác részéről.Nézd: ha képes őt otthagyni miattad,akkor lehet,hogy később téged is képes lesz otthagyni egy másik csaj miatt. Ez ilyen fellángolás részéről,szerintem. És inkább válaszd azt a srácot,aki fülig szerelmes beléd.Jól döntöttél a csókot illetően,bár a csók törvénye azt mondja: szeretőtől ne utasíts vissza csókot. Igazából ő még nem is szerető,csak kedvelő.

16/F

2010. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon helyes! végre egy normális felfogás! am sztem a pasi nem gondolja komolyan.. csak vmi nem jó a kapcsolatában, és ezért próbálgat másokat.



és mit mondott, miért van a bnőjével??

2010. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azt mondta hogy volt egy csaj akivel szakítottak, rá 1-2 hétre a mostani csaja bevallotta hogy nagyon szereti, és a srác vhogy nem tudott neki ellenállni úgy érezte hogy viszont szereti és kiderült hogy mégsem.. csak azt nem értem akkor most még miért vannak együtt.. :D

2010. júl. 1. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyi ideje járnak? csak mert akk így feltérpképezném a dolgokat.
2010. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!