Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viselkedik egy "a koránál érettebb" lány?

Figyelt kérdés
Annyiszor lehet hallani és olvasni, hogy sok lány szerint ők már "érettebbek" a koruknál. Ti mit gondoltok erről, mitől lesz egy lány érettebb a koránál?
2010. júl. 1. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem attól hogy azt gondolja magáról, inkább talán akkor ha megfontoltabb az átlag korabelieknél.
2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
nem tesz fel ilyen kérdéseket....
2010. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szoktak érettebbnek mondani a koromnál, és igazából fogalmam sincs róla, hogy miért. 20-30 évvel idősebbekkel is el tudok beszélgetni, tudok komoly és illedelmes lenni, de valamikor meg úgy viselkedek, mint egy 5 éves. Egyszóval kényeskedek.:)

Mostanában ha egy lány azt mondja magáról, hogy érettebb a koránál, az igazából szerintem nem is jelent semmit, mert minden lány ezt mondja. Már esetleg akkor mondható érettnek, ha mások szerint az. Ettől függetlenül én sok mindenhez nem érzem magam érettnek...

2010. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ez attól függ, hogy hány éves.

Mondjuk 15 évesen lehet érettebb a kornál az, aki nem cigizik, nem szúrat piercinget, nem iszik minden hétvégén és nem szexel felelőtlenül csak azért, hogy menő legyen.

Vagy ha ezeket a dolgokat csinálja, csak kulturált módon, akkor is mondhatjuk, hogy érettebb a koránál.


Mondjuk 18 évesen érettebb a koránál, ha már nem a bulik érdeklik, hanem a családalapításon gondolkodik, meg azon, hogy hogyan teremtse meg a megfelelő alapot a saját életéhez...

2010. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Koránál érettebb...mondjuk a 13-15 éves lányokra szokták ezt mondani...másképp gondolkodik másmilyen a viselkedése...más érdekli,intelligensebb,komoly gondolatai is vannak,nem gyerekes,nem fekszik le minden féle jött ment pasival...stb.
2010. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló:


Ezzel az a gond, hogy egy a lányok nagy részénél így van, bármennyire is próbáljátok tagadni. :)


Bemegyek egy szórakozóhelyre, egy órán belül már dugok is. He?


...


Szóval azt tartom érettnek, aki tényleg nem a bulin gondolkodik és nem is a család alapításon, mert ugyan úgy egyből a dugás jön ki a dologból. Jobban mondva, fiatalon anyukának lenni (18 évesen) nem hinném, hogy jó ötlet. Oké.. lehet barátod, meg szeretheted, de egyből erre térni, szerintem ez sem az érettség jele. De mindegy.


Nálam az az érett személy, aki nem cigarettázik, nem iszik, nem b@szatja meg magát minden hétvégén. Szerintem ez eddig korrekt.

2010. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan lányismerősöm, aki 17 évesen nem cigizik, nem piál, nem bacatja szét magát a bulikban, mégsem érett semennyire sem. A felelősségtudata mint egy háromévesé, problémamegoldókészség szintén ("honnan tudjam mit kéne csinálnom?"), rettentő felszínes, tanácsokat a világért nem fogad meg, inkább megy a saját hülyeségei után, akármennyire is látszik, hogy az valami irdatlan abszurd dolog...mindemellett kedves meg humoros, és nem bánt senkit játszásiból, tehát nem gonosz. Szóval marhára nem a cigi-pia-szex hármason múlik a dolog... Inkább a felelősségtudaton. Azt mondanám érettebbnek a koránál, aki tovább lát az épp aktuális életkoránál. Ugye a kamaszok elég gyorsan változnak, így az átlag maximum pár hétre/hónapra tud előre gondolkozni, meg "él a mának", aki meg érettebb az legalábbis tisztában van azzal, hogy változékony időszakot él, és majd húszas éveiben elkezd megállapodni majd' minden téren, és már ezt az időszakot is tervezgeti, ha máshol nem, fejben. Ezt mondjuk lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg xD Mindegy, a lényeg az, hogy aki érettebb, az tovább lát annál, mint aminek elsőre látszik.


(Amúgy érdekes, azt szokás tanácsolni, hogy akkor szexeljen a delikvens, ha elég érettnek érzi magát, mégis azt tartják érettnek, aki nem csinálja...)

2010. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!