Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm bajban! Nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bajban! Nem képes lemondani egy olyan fiúról aki nem szereti és emiatt kimarad a kamaszkori pasizásból! Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés
A barátnőm nagy nagy bajban van! :,( Nem képes lemondani egy srácról 2 ÉVE, igen jól olvastátok, 2 éve!!! De ez a srác csak barátnak tekinti őt, semmi többnek, tudom egy forrásból! A srácnak más lány tetszik és annak a lánynak udvarol(erről a barátnőm nem tud). És tudom, hogy ha megtudná, hát finoman szólva neki annyi lenne, de halál komolyan... Volt egyszer, hogy 7 hónapig(!) várt egy fiúra, aztán látta mással smárolni, nem tudom hány hétig egyfolytában bőgött, sírt, teljesen megvártozott szegényke... No de itt nem 7 hónapról, haen m2 évról van szó!!! EZ SZERINTEM MÁR NEM EGÉSZSÉGES!!! :,( Segítenünk kell neki, mert tegnap is csak róla áradozott egész nap MSN-en, én meg tudom, hogy a srác abszolút nem szereti... Ez így NEM mehet tovább! A fenébe is! Lemarad a kamaszkori pasizásról (van barátom és életem legszebb, legcsodálatosabb emlékei amikor együtt vagyunk, udvarolt nekem, szeretkezünk, ezeket neki is ÁT KELL ÉLNIE, mert fantasztikus dolgok!). No de ha nem pasizik, nem is fogja átélni, az egyszer biztos! Márpedig a kamaszkornak pont a másik nem megismeréséről kéne szólnia, szerintem. :( Nem szabad kihagyni... Szerintetek mit tegyek? Hogyan segítsek neki? Mert ez már túl van az egészséges várakozási határon...
2010. júl. 1. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

megértem, hogy aggódsz a barátnődért, de azt neked is meg kell értened, hogy minden ember más. a barátnőd hűen és kitartóan szereti a fiút. és ezellet te semmit nem tehetsz. és az, hogy kamaszkori pasizás... ugyan... most őszintén mindenkinek más az értékrendje. nekem nem jelent túl sokat ez a kamaszkori pasizás. pedig volt rá bőven jelenzkező.

inkább vígasztaald a barátnőd és maradj mellette. szervezzetek közös programokat. ennyi. többet nagyon nem tudsz tenni.

2010. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Én még nem pasiztam és nem érzem úgy hogy kimaradtam volna valamiből. 17 évesen szerintem nem erről kellene hogy szóljon az élete, én ilyenkor már a jövőmre gondoltam.

Persze ha a pasas nem szereti és összejön valaki mással az úgyis kiderül, egy darabig rossz lesz neki, de túléli, ennyi, akkor legyél ott mellette és vigasztald meg, de szerintem mást nem nagyon kell csinálni.

2010. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert te riban.c féle vagy, és naponta cserélgeted a pasijaidat, attól még a barátnőd lehet romantikus alkat... Tudod az olyan, hogy nemtudja magát túltenni az aktuális szerelmén, csak nagysokára.


És remélem benned már harangozni lehet, a sok kamaszkori pasizásod miatt.


Ja és üdvözlöm a barátnődet, bárcsak ilyen lánnyal hozna össze a sors :(

2010. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

9:32


Én nem vagyok az a típus, aki úgy cseréli a fiúkat mint más a fehérneműt. Ő az első barátom, 18 éves vagyok. Ne ítélj meg ilyen vádakkal, amíg nem ismersz.

2010. júl. 1. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
ne hibáztasd a barátnődet mert nem képes el felejteni a volt pasiját,hisz nem tudhatod hogy te mikor lehetsz ugyan ebbe a helyzetbe!ha téged el hagyna egyszer a "nagy szerelmed"akkor te is ugyan úgy csinálnál ahogy a barátnődnek mondod?"óh semmi baj egyel kevesebb megyek bulizni megyek pasizni hisz még csak 17 éves vagyok még tágítható"nem hiszem!jó persze én értem 2 évig folyamatosan ezt hallgatni nehéz,de ha igazi barát vagy akkor nem azt nézed hogy "már megint ezzel jön" hanem azt hogy a barátnőd!és megpróbálsz neki segíteni azzal hogy olyan dolgokban vesztek részt amit ő is szeret amivel le köti magát!addig sem gondolkozik!érted miről beszélek?
2010. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és még valami!ha az a fiú tényleg nem szereti és nem is érdekli a lány akkor mondd el a barátnődnek hogy mi a helyzet ne ringassa magát álom világba lehet csak annyi kellene neki hogy valaki fel nyissa végre a szemét,és el zavarja a rózsaszín felhőket!:)lehet ha meg beszélnétek azt amit te tudsz de ő nem akkor egész másképp viszonyulna a dolgokhoz és nem siránkozna a fiú miatt!
2010. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben voltam mint a barátnőd.Természetes dolog hogy aggódsz érte, de neki ez az álmodozás kell.A barátaim mikor látták hogy velem is ez van rettentő durván felvilágosítottak hogy ez így nem fog menni vagy ugyan az leszek mint régen vagy elhagynak.Erre csak annyit mondtam hogy lehet menni az igaz barátok velem maradtak-szerencsére mára kihevertem a srácot.Barátnőd is kifogja idővel.Ne aggódj hogy nem fog pasizni még elég ideje van mindenre...Majd ráébred hogy ennek nincs folytatása.Szóval nyugí.
2010. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem mondd meg neki, h a fiú, mást szeret, mert bár ez igen fájó seb lesz neki talán több hétig, vagy akár egy-két hónapig is, de sokkal jobb lesz neki, hidd el. Tapasztalatból tudom, nekem is van egy ilyen barátnőm. És nagyon kedves, hogy ennyire érdekel a sorsa, és hogy ennyire szereted. Ha megmondod neki, amit tudsz, és ez persze neked is rossz lesz, mert fájdalmat okozol a barátnődnek, de mégis ott lesz az, hogy egy idő után túlteszi magát rajta, és megtalálja az igazi szerelem, őt is viszont szereti majd valaki úgyan úgy, mint ahogyan ő szeret. Szurkolok, hogy megoldodjon a problémátok.!:)
2010. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15:48


Köszönöm szépen a jókivánságokat. :) Azt hiszem az lesz a legjobb, ha elmondom az igazat. Egy idő után feloldódik, s majd ő megleli azt, amit én tapasztalok jó sok hónapja... :)

2010. júl. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!