Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvesztek valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvesztek valakit, hogy szerezzem vissza? Tudom, tucatkérdés.

Figyelt kérdés
De most itt konkrétan arra gondolok, hogy tudom, mit szeret, minek örül, erre most, ha úgy próbálkozom, mint rég, vagy hasonlóan... EGyszerűen... Hát hogy mondjam... Totál ellentétesen viselkedik, mint rég... :( Hogy szerezzem így vissza, ha azokat, amik miatt megszeretett most utálja? Nem tudom, hogy csak tetteti, vagy komoly?
2010. jún. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki szakított kivel? Miért akarod visszaszerezni, ha megváltozott?
2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő, velem. Mert attól, hogy megváltozott, a magja még a személyiségének ugyanaz, na meg az sem utolsó, hogy eszméletlenül jól néz ki. :D
2010. jún. 30. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt, hogy szakított veled. Nem kellettél neki? Pasas után sose fuss... Elszalasztott, eldobott. Lépj tovább. Az, hogy jól néz ki, még nem minden.
2010. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 szó.

NE CSINÁLD.

2010. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit ne?
2010. jún. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!