Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok, "kiki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok, "kiki" ez? >>>

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, júliusban töltöm a 18-at.Most szántam rá magam egy fogszabályozásra, továbbtanulásom érdekében.

Kb még olyan 3 évig lehet állandó, nappali fogszab.-om, tehát előfordulhat, hogy még 21 éves koromban is rajtam lesz:S.Szerintetek ez ciki már ilyen korban? Igazából annyira nem érdekelnek mások véleményei, de azért egy kicsit mégis...

Kort is légyszi, köszi!


2010. jún. 29. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
*"ciki"XD
2010. jún. 29. 17:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Evés után lesz zavaró egyedül. (Amúgy könnyen megszokható.) Tanácsolom, hogy evések után mindenképp igyál egy pohár vizet, az segít valamennyit.
2010. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki
2010. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Végülis csak az maradt ki, hogy szerintem csak az ciki, ha "tele" van... Amúgy senkit nem zavar. Sokan sokáig észre sem vették az eltűnését, pedig nekem is jóideig volt.
2010. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem kiki! Az összevissza álló fogsor sokkal kikibb!
2010. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki. valakinek jól áll. meg már vannak színesek,fehérek is meg mindenfélék. az kellemetlen amikor a kajadarabok ott kacsingatnak a pasidra amikor rámosolyogsz xD de biztos lehet napközben valamivel tisztítani kajálás után. amikor berakják lehet pöszézni fogsz, de az meg aranyos és lassan hozzászoksz és elmúlik a pöszézés.
2010. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, sőt úgy vettem észre, hogy mostanság sokkal elterjedtebb mint régen. Egy rakás haverom éppen, hogy most vette le a fogszabályzóját. Röviden nem ciki, de ha az is lenne könnyen megszokható, aki meg ezzel viccel az meg... mondjuk úgy, hogy hiányzik egy kromoszómája. Viseld egészséggel! ;)
2010. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én most 16 évesen kaptam eleinte rühelltem, de beletörődtem, és ahogy észrevettem a pasikat se zavarja ;)

és rohadtul nem ciki, szépek lesznek a fogaid :)

2010. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiki te vagy az?
2010. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!