Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennék?

Figyelt kérdés

20 éves vagy, hogyis mondjam átlagos- infantilis :)

Kevés barátom van, de akikkel beszélgetek azok kedvelnek.

A munkahelyehez közel, dolgozik egy nagyon aranyos, vicces, helyes fiú. Sokat beszélgetünk, néha meló után együtt kajálunk.

Volt olyan alkalom amikor megcsókoltam, de ő nem húzódott el, vissza csókolt :)

Általában ő kísér mindig haza, mert félek egyedül, habár kés az van nállam!!!

Mindig felhívom, hogy mit csinál, vagy épp az utca másik oldalára nézek, mert ott dolgozik mint pincér.

Nos a minap is kinéztem és láttam, hogy egy lánnyal beszélget, vagyis ott ültek és kavézgattak.

Egy olyan furcsa érzés járta át a testem, mindha áram csapás szerű lett volta.

Furcsa testi reakcióim vannak, tikkelni kezd a szemem, mereven nézek meg hasonlók.( számomra ezek megszokottak).

Akkor előbb kértem ki a szünetet és elmentem oda ahol ők voltak.

A srác nem vett észre, bementem és kértem egy bögre forró csokit. Kiléptem és a csaj mögött álló ember mögé álltam, a bögre forró csokival nyakon öntöttem a csajt.

Mivel sokan voltak ott gondolom alig láttak meg, de elhúztam.

A műszak vége felé, láttam a csajt, hogy ott áll a srác kocsija melett, kérdezés nélkül tudtam, hogy őt várja.

Közel mentem hozzá, rákérdeztem igazam volt, akkor gyomor szájon vágtam és elhúztam.

A srác nem hívott fel, úgyhogy én.. nem mondott semmit, átjött, ugyanúgy megcsokoltam :).

Rákérdeztem, hogy ki az a lány, azt mondta, hogy csak egy barátja.

Miért nem szál le srácról, nem szeretném azt, hogy másé legyen.



2019. jan. 14. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te kiv'szott beteg vagy. A forró csokis témával ugye tudod, hogy ha kellően forró, akkor 8 napon túl gyógyuló sérülést is tidsz okozni?


Édes jó Istenem.

2019. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem történt semmi baja, mivel nem láttam, hogy merre öntöm... szerintem mellé ment. Mert mint írtam, a kocsi melett várta a srácot.
2019. jan. 14. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Te nem infantilis vagy, hanem terapiara szorulo beteg ember, aki veszelyes masok testi epsegere, es nem rendelkezik egy egeszseges ember belatasaval. Remelem, a csaj feljelent.
2019. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Te miért futsz ilyen dedós, felesleges köröket, ha egyszer kés van nálad? Troll-evagy viccelszbolondozol?

32/f

2019. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit vagy elmebeteg baccki.

Kezeltesd magad , vagy dobd fel a kötelet.

2019. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Yandere-chan te vagy az :O ???
2019. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elmebeteg, nem szorulok kezelésre, nem vagyok őrült!

Csupán nem szeret, ha semmibe vesznek!

2019. jan. 14. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg látom a répa is kéne nagyon.

32/f

2019. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azert normalis emberek nem szoktak masokat csak ugy forro csokival nyakon kenni! Kellett volna a masik lanynak akkora de akkora pofont adnia h hazaig vonyitottal volna!
2019. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Flörtölt azzal akit szeretek.

Talán a csajjal egy pohár kávé mellett kellett volna megbeszélnünk?!

2019. jan. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!