Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan késleltethetném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan késleltethetném a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy augusztus elején jön haza a férjem,mert külföldön dolgozik és pont arra az egy hétre esik a menzeszem.Gyógyszert nem szedek úgyhogy az nem jön be hogy nem hagyok ki egy hetet.Tehát valami más módszerre lenne szükségem.
2010. jún. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia a sok citromlétől késik a bortól elöbb jön meg:) de ne vidd túlzásba mert ha sokkal késöbb jön meg nagyon bezavarodik a szervezeted!
2010. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az előttem szólóhoz csatlakozom!

késleltetni: citromlé

Előrébb hozni: bor


nekem már bevált :)

2010. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is:) meg ha elöbb akarod hogy megjöjjön bor mellé még van az aviva torna:) neten keres rá:D kicsit vicces amiket csinálni kell... de jóóó nekem 1 bögre bortól meg 1 napi tornától 3 nappal elöbb jött meg...
2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a citromlét én is sok helyen olvastam már és mindenki mást mond szóval nem tudom hogy bejön e. Egy próbát megér. Mondanám hogy idegeskedj mert attól tuti késni fog de az nem éri meg
2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem szerencsés a mensivel szórakozni.
2010. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek.Még ebbe a hónapba kipróbálom a bort.mert ahogy számolgattam az volna a legjobb ha most hamarabb megjönne kb 3 nappal és akkor augusztusba mikor jön haza addigra pont elmúlna vagy max az utolsó napom lenne.De azért várom a további ötleteket.köszönöm!
2010. jún. 29. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyjátok már ezt a citromleves marhaságot!! az orvos is megmondta, h " ez ritka nagy baromság ". késleltetni csakis hormonokkal lehet, ugyanugy, ahogy előbb meghozni.
2010. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!