Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy még érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy még érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam lennt ott ahol a volt barátom lakik.. annyi volt hogy köszöntünk egymásnak. Neki már van másik b.nője..(1 éve vannak együtt) de szerintem nem szereti a csajt.. (csak arra kell neki.) Akartam volna vele beszélgetni hogy hogy van vagy vmi.. de nem tudtam mert a b.nője mindig vele volt.

(már majdnem 2 éve hogy szakítottunk..3hónapig jártunk)

2 nappal ezelőtt írt egy levelet.. hogy mondta neki a haverja hogy mondtam hogy beszélni akarok vele, és írta hogy pont amikor mentem haza akkor ment haza a b.nője is, meg hogy leírom -e hogy mit szerettem volna mondani.

Én erre azt írtam hogy: igen akartam veled beszélni de mostmár mindegy. Remélem boldogok vagytok együtt.

(Mielőtt lementem volna a pasi kérdezte hogy mikor megyek.. és azt írta hogy vár.. (közbe meg hozzám se szólt xD csak mindig nézett)

Már nem szeretem de hogyha ő újra akarná kezdeni akkor elgondolkodnék rajta.

L/15


2010. jún. 29. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy elég gáz a csaja jobbat érdemel, de ő tudja..
2010. jún. 29. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha én valakit csak meg akarnék dugni akkor nem lennék vele 1 évig, és akkor már rég kibékült volna veled, de szerintem csak téged akar megdugni és a barátnőjét szereti. És hogy jössz te ahhoz, hogy eldöntsd, hogy ő kit érdemel? Ismered a csajt? Szerintem nem, akkor meg fogalmad sincs milyen belsőleg és hozzáillik-e egyáltalán!

Több mint 2 éve szakitottatok, 1 éve van barátnője, szerinted érez valamit még irántad? Ne legyél szánalmas p*csa és ne szedd szét a kapcsolatukat, és főleg: NE LEGYÉL ENNYIRE HISZÉKENY!

2010. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akarom szét szedni a kapcsolatukat!!!

Sőt én örülök hogyha boldogok együtt!!

2010. jún. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!