Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te miből érzed, hogy tetszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te miből érzed, hogy tetszel valakinek burkoltan?

Figyelt kérdés

Például haverodnak, barátodnak? Vagy ha hasonló körülmények miatt nem merte senki nyíltan leleplezni magát.


Mikor tudtad és be is jött-e a megérzésed?

Pl.: nézések, mosolyok, érintések, ölelések, ezekre és hasonlókra gondolok.



2019. jan. 5. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt most azokra gondolok, ahol nyilván nem akarja még leleplezni ezt valaki, adott dolgok miatt. Mégis árulkodó a viselkedése.
2019. jan. 5. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Pl. van egy lány a suliban, aki gyakran keresi a társaságom, sokszor észreveszem, hogy ugyanolyan testhelyzetet vesz fel, mint én. Másik szakra jár,de mivel rendszeresen ugyanabban az időpontban megyek a könyvtárba (és ott találkoztunk először) többször előfordul, h neki is véletlenül pont ott van dolga. Buliztunk is együtt, mármint nagyobb társasággal, de ő is ott volt és a buliban többször odajött hozzám,többször hozzáértem megsimogattam a vállát, belékaroltam és nem zárkózott el. Érdekli a véleményem. Bókol nekem,látom, hogy felnéz rám, sokat nevet ha vele vagyok. Saját magáról is jó dolgokat mond,olyan dolgokat is megoszt velem, amit másokkal nem.
2019. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat írogat, érdeklődik mi van veled, élőben pedig mindig a közeledben van, sokszor téged néz és mosolyog rád. Az érintések és az ölelés is lehet jel, de eleinte inkább az elsők jellemzőek. 19/L
2019. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lopott pillanatok, vagy ha 2esben beszèlgetnek, akkor nem feltètlen nèznek egymas szemèbe, de valami èrződik köztük.
2019. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ebben nehéz tévedni, az ember megérzi ha valakinek bejön, csak vigyázz addig ne menj rá még nem biztos a srác az érzéseiben. Nekem anno egy kolléga adta a jeleket, kedveskedett nekem, mindig úgy vett vagy adott át valamit, hogy megérintette a kezem, mindig nevettünk egymás legkisebb poénos megszólalásán is, nézett mikor nem figyeltem oda, ha elfeledkezett magáról, harapdálta a száját mikor rám nézett miközben beszéltem hozzá. Egyszer meguntam és rákérdeztem, hogy tovább is mehetnénk ő meg akkor még tagadta, hogy nem akar csak barátságot, aztán ma mégis együtt vagyunk.
2019. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pl azt mondja, hogy le akar veled feküdni:)
2019. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ragyog a szeme, miközben rád néz. De olyan is volt, amikor abból jöttem rá, hogy az illető nem mert rám nézni. Néha meg fogalmam sincs, talán nem is azt éreztem, hogy én tetszem neki, hanem nekem tetszett Ő nagyon és volt valami megfoghatatlan vonzás köztünk, amiről nem tudtam elképzelni, hogy csak én érzem, mint a mágnes, ezt érzékeltem abból is, ahogy utánam rohant, amikor meglátott és beszélt hozzám, ahogy rám nézett. Igazából semmi konkrétum, csak egy érzés. Amikor nyíltan bókolt, mert meglátott kiöltözve, azt nem volt nehéz értelmezni. De ilyet csak egyszer éltem át. Az a srác, aki nem mert rám nézni, ő inkább a zavarával fejezte ki. Mert amikor tetőtől talpig elpirul valaki veled szemben állva, az azért elég feltűnő.

Amúgy meg tök mindegy, mert ezek közül egyik se volt szerelmes belém és alkalomadtán ezt tudtomra is adták. Mondjuk a pirulóssal sosem beszéltünk erről nyíltan. Csak másoknak mondta, hogy ő most nem tud szerelmes lenni. Én meg elhittem, mert tudtam, kibe volt szerelmes korábban, bálványoztam azt a lányt, annyira szép volt.

2019. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A munkahelyen 3 kollégámat is megkérdeztem, de mindhárom azt mondta, hogy csak flörtölt velem. Utána meg már csak csodálkoztak, hogy én is flörtölök velük...

Szavakkal, nézéssel, gyönyörű szemekkel néztek rám, mosollyal, figyelemmel, aztán ez lett a vége.

2019. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!