Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek ha egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ha egy 30 évei közepén járó ffi b. zis ha intim gyantaztatja magát? Popojatol a herezacsin at a farokig? Felül fazon

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha gyantáztatja de akkor már fazont se hagyjon. Az nem jön be.
2018. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Engem jobban zavar, hogy olyan szavakat hasznal, mint a popo meg a herezacsi.
2018. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felőlem, engem aztán nem zavar, de az ilyeneket irigylem, hogy intim területen ilyen magas a fájdalomküszöbük.
2018. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem bármilyen korosztály tagjai részéről fura, ha intim gyantára jár. Szexmunkások esetében még hagyján, de normális ember minek? Mondjuk nekem alapból az sem tetszik, ha borotválja, szóval ha egyébként szőrtelenít, akkor a szőrtelenítés módjától függetlenül a végeredmény nem tetszik, abba ugyan nem szólok bele, hogy hogyan éri el.
2018. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Engem az zavar, ha szőrös, úgyhogy hajrá!
2018. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem zavaró.

Pl most nagy a szőr hozzá teszem hogy szerencsés vagyok mert alig van tehát ritka és világos.

De sokszor viszket.

Volt nyár elején még végén leszedve de azóta nem

2018. dec. 22. 07:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg Bp en tudtok jó kozmetikust aki vállal ffiaknak is?
2018. dec. 22. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem b zis. Csinald azt ami jol esik es tetszik. Szerintem jo h felul hagysz azert valamit, nekem a teljesen csupasz nem tetszik.
2018. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
B...isnak nem az, de nekem nem jönne be.
2018. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!