Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud egy nő számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy nő számára közömbös pasival szexelni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy nő előléptetésért kefél a főnökkel. Fizikailag hogyan megy ez neki? Az izgalomnak azért vannak jelei, ezt hogyan éri el, hiszen valójában nem vágyik rá. Pl nedvesedés. Azt még értem, hogy első alkalommal az újdonság, na de utána? A nőt tényleg nem vonzza a pasi. Akkor hogyan csinálja, hogy a férfi azt hiszi????
2008. nov. 6. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másra gondol közben. Más személyre. A nedvesedésre meg ott vannak a síkosítók.
2008. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a szex kedvéért.
2008. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy fordítva. Csak nők között ritkább...hozzáállás kérdése az egész.
2008. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kérdezz meg egy hivatásost
2008. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem mehet, csak pl nincs csók

de én sem tudom

2008. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Vannak síkosítók. Előre be lehet kenni egy kis adagot, máris működik a dolog, megoldott a nedvesedés. Nem árt, ha az arcjátékot kicsit gyakorlod a tükörben.

Mégvalami. Lehet, hogy szopni jobb. Nem kell trükközni a síkosítással, és az arcodat sem látja közben (Ha ő áll, te meg guggolsz/térdelsz előtte). Így a főnöki pozíciójában méginkább megerősíted :)

Szóval kellemeset a hasznossal.

2008. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

:)))))) nem én vagyok a nő, hanem a kolléganőm, aki elhappolta előlem a pozíciót. :(

Igazából nem tudom érte hibáztatni, hiszen tulajdonképpen a rendszerben van a hiba, ha ez lehetséges ("fejétől bűzlik a hal"). Csak nem értettem, hogy ez hogy megy neki. A nagyfőnök 60 éves, erős dohányos és ronda, a jelleméről nem is szólva.

2008. nov. 8. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Kellemeset a hasznossal?? Ez önértékelési gond vagy valóban csak ennyit ér ez neked, erre mondják, hogy büdös rib*** persze ez a te döntésed...
2008. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!