Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok egy másik csaj nevét mondaná véletlen nyelvbotlásból?

Figyelt kérdés
nem ismeritek régóta egymást kb egy hete, randiztatok párszor és viszonylag ez idő alatt sok időt töltöttetek el egymással.És véletlen egy hasonló kezdőbetűjű lány nevét mondja a srác némi alkohol fogyasztása után..kiakadnál annyira hogy ne legyen több randi.17f
2010. jún. 27. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciki......
2010. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miután kijózanodik, rákérdeznék.
2010. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
az én barátom mondta más csaj nevét, és büntetésből seggből szájba mentem neki 16/F
2010. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 d,jpt L ***** válasza:
Előfordul :-)))
2010. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy fapofa, sokáig szivatnám azzal, hogy még a nevemet sem tudja:D
2010. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen.. én nem randiznék többet vele.. ne keverjen már össze vki mással, majd legközelebb épp szex közben fog " tévedni ".. :S
2010. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jól kiröhögném, szívatnám ezzel sokáig, és szófia hercegnőnek keresztelném a farkát, őt magát meg Pityu Bátyám-nak hívnám XDDD
2010. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát fordított esetben..elküldeném a csajt a *********!
2010. jún. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
am tényleg van ien én sem hittem aztán keféltem egy csajt és mikor ép dicsérni akartam majdnem nem az ö nevét mondtam :D
2010. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy kirúgnám, mint a huzat!
2010. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!