Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen esetben néztek egy fiút?

Figyelt kérdés
Közelről, egy térben természetesen nem fogod bámulni azt megértem. De ha mondjuk az utcán látod 50 méterre tőled, és észreveszed, hogy a srác néz feléd akkor ezt viszonozod? Ha igen akkor azért mert tetszik nektek vagy csak te is nézed, hogy mi a francot bámul, esetleg megpróbálod inkább elkerülni a tekintetét? Előfordult már ilyen veletek?

2018. dec. 18. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Legtobbszor elkerulni probalom, de reflexbol, onkentelenul odanezek, hogy meg nez-e, pedig nem akarok 😀
2018. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban vagyok és nem akarom, hogy félreértsék azt, ha visszanézek, tömegközlekedésen általában olvasok, vagy nem nagyon bámulok másokat.
2018. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam viszonozni. Engem zavar ha bámulnak és ha ezt észre veszem akkor arrébb megyek hogy ne tudjon bámulni

Férfiakat amugy sem szoktam nézni.

N24

2018. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem idegenről van szó, hanem egy általad ismert srácról?
2018. dec. 18. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Reflex. Érzi az ember ha bámulják, zavaró, tudni akarod a forrását. Ha az megvan javarészt nem tartom meg a kontaktust.


Ha valakin rajta marad a tekintetem többnyire csak bambulok, vagy van rajta valami érdekes. És ilyen esetekben sem az illető arcát szoktam nézegetni.

2018. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan az én esetemben nincs . Mindeki tudja rólam h nem akarok semmi fele kapcsolatot igy nem is csinálnak ilyet velem szerencsére
2018. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én általában mindenkit megnézek az utcán. Aki megbámul én is megbámulom. Indok: bámulom, hogy mit bámulhat, van benne valami fura vagy csak szimplán tetszik.
2018. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!