Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

szóval, megpróbálom érthetően leírni.

pár hónapja voltam egy koncerten,és ott láttam egy srácot, különösebben nem mozdított meg bennem semmit,aztán pár napra rá megjelölt vipen.meg kommentet is írt egy két képemhez.aztán köv. koncerten rámköszönt.

na erre pár hétre rá összejöttem a barátommal, és mondta hogy ő ismeri a csávót. és hogy emlékszik, hogy mikor ott rámköszönt, akkor Ő is ott volt, és a csávó annyit mondott : " ez a csaj miatt fog tönkremenni a kapcsolatom" és én ezen meg is lepődtem eléggé,mert nem nagyon mutatott érdeklődést. és a barátom mondta, hogy pedig ő akar/t is járni velem, mert ő még azért nem nyomult akkor, mert milyen már más kiszemetjére. mert elég jóba vannak.és most h mi együtt vagyunk, énis az ő haveri körével mászkálok, és ott ez a csávó, és eléggé bámul. aztánmeg nem emlékszek rá , hogy felvett volna msnre, csak egyszer ottvolt, a partnereim között, sose volt fent, de tudom h ő az, mert egyértelmű a címéből. (meg vipen is megnéztem és barátom is mondta h ő az) szal sose volt fent , sose beszéltünk. most pedig kerestem egy régi ismerősömet msnen, és megnéztem azt a karbantartóizét, és nálam még mindig ott a csávó, de az övén én nem vagyok fent.


akkor ennek mi értelme volt? felvett (nemtudom hogy, mert hát én nem vettem észre) de töröl...


egyébként, mielőtt az lesz, nem akarok tőle semmit, nagyon boldog vagyok a pasimmal, csak mégis érdekelne, hogy mivan most, hamár elégsűrűn találkozunk.


2010. jún. 27. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de mi ezt honnan a fenébe tudjuk? :D

Tőle kérdezd meg... bár a kérdésre a válasz szerintem benne van a kérdésedben:


,,ő akar/t is járni velem, mert ő még azért nem nyomult akkor, mert milyen már más kiszemetjére. mert elég jóba vannak"

2010. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h ti tudjátok,de azért érdekelne mások véleménye
2010. jún. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!