Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magam simogatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magam simogatással nagyobb élvezethez juttatni maszti közben? (16/f)

Figyelt kérdés

Jobban szeretném élvezni a maszturbálást (csajom sajnos nincs és nem is olyan könnyű szerezni...) és egy könyvben olvastam, hogy bizonyos testtájak simogatása fokozza a nemi örömöket


nálam viszont nem vált be egyik sem :( vannak esetleg olyan testtájak, amiknél ez egyedül is működhet, nemcsak egy partner érintésére? ha igen, melyek azok?



16/f


2010. jún. 27. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a farkadat próbáltad már simogatni?
2010. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy viccen kívül tényleg a seggbeujjazás a legjobb!
2010. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:

Minek ahhoz barátnő? Tudod... a Sok lány siránkozik, hogy a srácok csak megpakolnák (mint néhány kérdéssel ezelőtt). Hát figyi. Öcsémmel lent tévézik egy lány. Ha annyira akarnám, akkor egyszerre mind a kettőnknek húzogatná a végét (nem csak szerintem, hanem példa is volt rá).

Ezek után kell barátnő? Legyen megnyerő a stílusod ;)

2010. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

--------------------------------------------------------

Nah jó: Ha tudit nyomsz a kezedre vagy olajat és azzal simized a makkodat, az nagyon izgató!!!

2010. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tudit = tusit ... TUSFÜRDŐT
2010. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, értettem :D köszi :)
2010. jún. 27. 00:23
 7/13 A kérdező kommentje:
semmi egyéb senkitől?
2010. jún. 27. 00:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, én 24 éves vagyok, szóval nyugodtan feltételezhetem, hogy nálad már jóval többet maszturbáltam, de eddig még sosem éreztem késztetést, hogy a farkamon kívül máshova is nyúlkáljak. Legfőképpen nem a seggemhez, mint itt többen is javasolják...
2010. jún. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát igen, ahány ház, annyi szokás :P
2010. jún. 27. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
A fanszőrzet melletti részen,a combodnál. Az nagyon érzékeny.
2010. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!