Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen tényleg létezik? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg létezik? Vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
Ez most valami vicc?vagy tényleg vannak ilyen technikák,és hatásosak-e amiket itt írnak? [link]
2010. jún. 26. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez?
2010. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a könyvet vagy inkább leírást már nagyon sok helyen láttam, sok helyről le is került, nem írta eddig senki hogy átverés lenne. Van akinek bejött, van akinek nem. Csináld, próbáld ki, ha működik is, szerintem csodákat és eget rengető növekedést azért ne várj. Max. 1-2 cm-t.
2010. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos van benne vmi, próbáld ki és majd számolj be !:D

csak bele olvastam a Pc izom erősítés nem hülyeség egyáltalán !

2010. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!