Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkielégítés után (többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés után (többnyire ha kis ideig visszatartom a pisit) fájdalommal tudok csak WC-zni + égető érzést érzek a makkomból és a végbélgyűrűmből sugározva. Kb. háromnegyed óra alatt elmúlik, de még is csak rohadtul zavaró. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
15/F (Hülye válaszoktól ha lehet kíméljetek)2 év alatt 7-edszerre fordult elő :S
2010. jún. 26. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van néha, én úgy gondoltam ez nem probléma.

Ezért én is kíváncsi vagyok a válaszra.

16/F

2010. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Funktasztikus ***** válasza:

nekem ha viszatartom a spermát és nem megyek ki a wcre kiereszteni utánna elkezd fájni a farkam ha meg felál az meg kellemetlen...

14F

2010. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Funktasztikus ***** válasza:
és nekem is ez a végbél izé kezd nyomasztó lenni
2010. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mintha a záróizmokkal lenne baj...+ kisebb záróizom gyengeségem van ilyenkor(szinte kifolyik a pisi magától :S), folyamatosan ki kell mennem WC-re míg nem múlik el
2010. jún. 26. 11:06
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, de csak akkor, ha 2 maszti után akarok gyorsan pisilni. Kb egyfolytában folyna a pisi, úgy ahogy mondod, kb háromnegyed óráig, és akkor is fáj. Nagyon szar érzés...néha rámjön a para, hogy mi elhet a baj.
2010. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

igen, igen, pontosan. Egyfolytában csöpög a pisi, és az ágyba se tudok lefeküdni, mert 2percenként úgyérzem, hogy televagyok és mennem kell. A wc fölött meg akár 5 percet is állhatok, mert csöpög folyamatosan.

Akkor ezzel a problémával úgy látszik nem vagyok egyedül.

2010. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem vagy, szóval gondolom ez természetes.:)
2010. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen lenni, de nagyon ritka, szerintem természetes. általába nekem akkor fordul elő ha egy kicsit visszatartom a spermát

15/F

2010. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

érdekes nekem ez pont fordítva van mostanában néha olyan érzésem van hogy nem bírok hugyozni, teljesen el kell lazítanom magam hogy elkezdjen csordogálni, először prosztata jutott eszembe dehát 15 évesen azé durva lenne:D

záróizmokkal van mindenképp valami

2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha önkielégítés után van ez akkor normális, ha nem kicsit érdekes...
2010. jún. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!