Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az életedre a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az életedre a legnagyobb hatással párkapcsolati szempontból? Vagy ki formált azzá aki most vagy?

Figyelt kérdés
önismeret, fejlődés, változás

2018. nov. 9. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
A ferjem
2018. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A feleségem...
2018. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Az első barátnőm. Nem a legjobban alakult, hiszen vége lett. De eddig ő gyakorolta rám a legnagyobb hatást.
2018. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legutóbbi párkapcsolatom. Előtte próbáltam megfelelni mindenkinek folyton, neki méginkább, de képtelen voltam, amikor szakítottunk úgy éreztem elbuktam aztán nem sokkal később úgy döntöttem leszarom az egészet nem próbálok megfelelni senkinek sem és úgy élem az életem ahogy akarom. Azóta sokkal szabadabb vagyok és megtaláltam a párom aki pont úgy szeret ahogy vagyok, nem akar megváltoztatni és pont amiatt szeret amit igyekeztem kitörölni magamból előtte mert az exem szerint zavaró, de annyira a lényem részét képezi ez, hogy utólag látom, hogy míg vele voltam magamat tagadtam meg és egyáltalán nem tudtam önmagam lenni. Persze az exemre nem fújok emiatt, egy darabig nagyon jó barátok is voltunk, de aztán ettől független okok miatt ez megszakadt sajnos.
2018. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Mindkétszer egy baráti társaság.

Csak ajánlani tudom minden fiúnak, hogy férfivé váljon.

2018. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Én magam talán.

Mindazok által amit valaha is láttam, hallottam, olvastam, tapasztaltam a téma kapcsán.

2018. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Minden ex és minden visszautasítás hozzátett egy picit. Legnagyobb hatással viszont nem egy ember, hanem egy esemény volt rám (halál közeli élmény), ez miatt most az vagyok aki, van önbizalmam, határozottságom, nem okoz gondot az ismerkedés, pedig régen nagyon nehezen ment.
2018. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy srác, több mint 10 éve. Igazából nem is voltunk együtt, de a személyisége, a kisugárzása nagyon nagy hatással volt rám. Hihetetlen akaratereje volt, igazi harcos típus. Szerettem, és vele akartam leélni az életem.

Ő nem ezt akarta. Egy másik városba költöztem, hogy el tudjam felejteni. Ott ismertem meg a gyerekeim apját.

A gondolkodásmódom, az, ahogyan ma a világot és önmagamat látom, solban változott általa. Miatta jár harcművészetre a fiam...

5 éve megtudtam, hogy meghalt. Akkor az elengedést is megtanította.

Szerintem fogalma sem volt róla, milyen sokat jelentett nekem.

2018. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki formált azzá aki most vagyok? Leginkább saját magam. Meg úgy általánosságban az egész élet, de legfőképp én.
2018. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az élet.
2018. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!