Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvegyem vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felvegyem vele a kapcsolatot ebben az esetben? (Hosszabb történet)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit pár éve ismertem meg. Már a kezdetekben folyamatosan flörtölt velem és ismerkedni akart velem, szimpatikusak voltunk egymásnak de én csak barátként tekintettem rá (ezt ő is tudta aztán), mivel párkapcsolatban voltam.

Másfél évre rá szakítottam az exemmel, fél évre rá találkoztam a fiúval egy bulin, ahol kiderült hogy szingli vagyok. Újra elkezdtünk beszélgetni, de már akkor ismerkedtem valaki mással, úgyhogy megint rossz volt az időzítés, mert a másikkal pár randin túl voltunk és összejöttünk, amikor ez a bizonyos fiú felhozta, hogy találkozzak vele. Szóval megint sztornó. Ráadásul, ők ketten ismerik is egymást valamilyen szinten.

Aztán azóta vele is szakítottam, amit valószínűleg a fiú is tud mivel ismerik egymást (vagy nem tudom beszelnek e ilyenekről, azt se tudom mennyire vannak jóban), azóta szingli vagyok.

Úgy alakult, hogy csak most a hetekben találkoztam újra ezzel a fiúval, viszont elég morcosan nézett rám, amit nem tudok hova tenni. Eddig mindig mosolyogva üdvözölt és leállt beszélgetni, most meg csak köszön és tovább is megy. Biztos elég rosszul esett neki, hogy ennyiszer arrébb lett rakva, de tényleg az időzítéssel volt mindig probléma. (Én ha valakivel komolyabban ismerkedek, akkor nem ismerkedek mással, és ő mindig tudta hogy van már valaki a háttérben szóval nem hitegettem soha) valószínűleg megunta, hogy pár éven keresztül sem tudott utol érni?

Szerintetek érdemes lenne felvenni vele a kapcsolatot, mivel amúgy végig úgy voltam vele, hogy más körülmények között adnék neki egy esélyt? Vagy ennyi idő után akár ki is ábrándulhatott belőlem, gondolom az, hogy egy ismerősével voltam együtt megint csak nem túl jó pont... mi a véleményetek? Beszéljek vele, vagy inkább hagyjam tovább lépni? (Mivel ha például elkezdünk randizni, beleélni magát hogy na végre, aztán meg mégsem, az biztos még rosszabb lenne neki... vagy nem tudom, ha a helyében lennék jobban örülnék ha a másik akkor már békén hagyna, de kíváncsi vagyok kívülállók véleményére)

Gondolom veszteni valóm igazából nincs, és megint mindent túl gondolok és túl hosszúra nyúlt ez is úgyhogy most már abbahagyom :D amúgy 22/L és 24/F


2018. okt. 26. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Szerintem ne . 🙂

20F. Am végig olvastam a regényedet de nem értem ezt annyira pontosan. VagYis rövidbe lehetett volna.

2018. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondhatni hasonló helyzetben vagyok. Nem csodálom hogy a srác morcosan nézett, hiszen sosem sikerült hozzád közel kerülnie, mindig mást választottál.

Szerintem letett róla hogy köztetek valaha is lenne valami. Ha most megkeresed, kérdéses hogy egyáltalán bele menne-e egy randiba, szerintem. Ha benne van, de te majd megint elutasítod, akkor azzal tényleg a földbe döngölnéd. Ha viszont összejöttök, akkor biztos hogy nagyon tudna szeretni, hiszen évekig hajtott rád.

Beszélgess vele először, a reakciójából már látni fogod hogy érdekled-e még.

2018. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus nincs ló jó szamár is dolog?
2018. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dugásnál többet ne akarj! Ha összeillenétek, már korábban is közelebb kerültetek volna, akár csak baráti szinten.
2018. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!