Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől van és mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van és mit lehet ellene tenni? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor intim helyen borotválkozom akkor elkezd ott vérezni(nem vágom meg magam, hanem ahonnan leborotváltam a szőrt ott), egy olyan 2-3 percig vérzik, utána pedig piros pöttyös lesz... :S
2010. jún. 24. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Öö.azthiszem ez a szőrtüsző gyulladás.

De javítsatok ki ha tévedek.

Nekem is mindig ez van amúgy..

2010. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász szuper jó krémet tud rá adni. És nem feltétlenül szőrtüszőgyulladás. Nem kell szégyellni, irány a bőrgyógyászat, a krém, amit én kaptam hasonló problémára mindössze 1.300 Ft volt és majdnem egy évig elegendő volt. Nekem bevált.
2010. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz sem kell menni. Ez azért van, mert akkor borotválod le amikor még nagyon kicsi a szőr és felsérted a tüszőt. Ezért vérzik, majd utána kipattog. Várd meg, amíg jobban megnő a szőröd és akkor nyugodtan leszedheted, vagy ha nem akarsz várni, akkor vegyél Johnsons bőrnyugtató testápolót és borotválkozás után kend be. De egy sima kamillás testápoló is megteszi, ha nem akarsz drágábbat venni.
2010. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, hogy nem kicsik a szőrök...:S és a testápoló meg iszonyatosan csípi :S
2010. jún. 24. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Testápolót szerintem ne tegyél rá. Inkább alkoholos vattával töröld át. Csípni fogja nagyon, kérd meg a párod, hogy fújja :D

Egyébként lehet a borotvával van a gond.Nézz vmi minőségit.

2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timi: ) ***** válasza:

Nekem a hintőpor vált be,a testápoló nekem is csípi,csípte a hintőpor viszont szárít és megnyugtatja,ha felveszek közvetlenül borotválás" után akár egy szűk farmert nem dörzsöl védi a hintőpor:)

ui:amíg vérzik ne kend be a hintőporral,majd csak akkor ha elállt a vérzés:)Remélem neked is bejön majd.

Timi:) 23/L

2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) megpróbálom a hintőporos módszert :)
2010. jún. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!