Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsak le magamról egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsak le magamról egy 36 éves pasit?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm ismerőséről lenne szó. Fél éve koncerten találkoztam vele, mikor a barátnőmmel elkezdett dumálni és hozzánk csapódott. Barátnőmnek olyan haverjai vannak, hogy néha csak nézek. A lényeg, hogy akkor is kérdezgette, hogy van-e barátom, mert nagyon szép lány vagyok, kéne, hogy legyen. Mondtam, hogy nincs, de nem is akarok most. Erre pár nap múlva felvett msn-re (barátnőm megadta neki) és folyton rám írt. Eleinte visszaírtam neki, de később már olyanokkal jött, hogy neki nagyon bejövök és nem lenne-e kedvem csak vele elmenni valahova. Nemet mondtam és le is töröltem msn-ről. Barátnőmnek mondtam, hogy miket ír és hogy nem tudom, mit akar tőlem ennyi idősen. Barátnőm meg kinyögte, hogy megadta neki a számomat, mert nagyon kérte. 2 hete írt is sms-t, hogy találkozzunk. Nem írtam neki vissza. Akkor elmentünk barátnőmmel, meg még pár másik barátommal koncertre és a pasi ott volt és egész végig nyomult. Betelt a pohár, annyira gusztustalannak tartom, ahogy próbálkozik és már finoman leállítottam, de ennek ellenére is csinálja. Kezdek tőle félni és ezt komolyan mondom. Bátyámnak mondtam csak, aki azt mondta, hogy ez undorító, mit akar tőlem, kislány vagyok hozzá. De már a számomat is tudja, meg attól félek, hogy mikor vár meg majd szeptemberben a suli előtt vagy mikor figyel ki nyáron. Barátnőm egy hülye, de komolyan, mert francnak kellett neki megadnia a számomat, akkor nem lenne ez az egész. Szerinte ez vicces, szerintem meg kicsit se az, mert már hányingerem van attól a f_szitól. Szüleimnek megmondjam vagy mit tegyek? Beszéljek vele?

16/l


2010. jún. 24. 16:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem srác, hanem kéjenc. Az, hogy megdicsér, hogy milyen szép vagyok, oké. De mikor már látványosan nyomul és hiába mondom neki, hogy nem akarok vele kettesben találkozni, de még akkor elkéri a számomat, akkor az gusztustalan. Meg amúgy sem tartom nagyra, amiért 36 évesen kamaszokra nyomul.
2010. jún. 24. 16:58
 12/19 anonim ***** válasza:
vagy apukáddal beszélj, vagy egy combos haveroddal aki "elbeszélget" vele... ennyi
2010. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

16:51-es vagyok

Kérdező, ha a húgom lennél, már nem élne a fickó :D

2010. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Fáj az igazság, Te kis ribi? Elmondanám, hogy utálom az ilyen kis gyáva férgeket, mint Te, megérdemled a sorsod, és kívánom, hogy még évekig zaklasson ez a fickó."


Basszus, ekkora primitív gyökeret, mint e, még nem hordott a hátán a föld...segítséget kért a kérdező, nem szitkozódást! Ennyire nehéz ezt felfogni?

2010. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Most persze eltűnt minden kommentje... szánalmas...
2010. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos anyád ribi volt, ezért születtél.
2010. jún. 24. 17:32
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként talán barátnőddel is el kellene beszélgetned, hogy mégis mi a fenéért adta ki az adataidat az illetőnek a tudtod nélkül.
2010. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Én először a barátnőddel beszélgetnék el komolyan , hogy hogyan volt képes kiadni a számodat engedély nélkül.

2.Szólj apádnak meg tesódnak , és mondjuk menj el bulizni , ha ottlesz a csávó már ki sem kell deríteni a címét , ott helyben "elbeszlgettek" vele.

Utálom ezeket a kib4szott pedofilokat !!!

2010. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én írok neki, ha kell :D írj 1 privit segítek szivesen
2010. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!