Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöhetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetek a lánnyal? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány 14 éves, szerelmes vagyok belé. Be is vallottam neki. Nem tudom hogy összejöhetnék-e vele, leírok pár dolgot amiket reagálni szokott ha írok valamit:

- kérdeztem hogy mekkora esélyem van, azt mondta hogy van nem is kicsi

- sms-ben megkérdeztem h szeret-e, azt válaszolta hogy nem szerelmes de nagyon bír, meg helyes vagyok

- lesz egy fesztivál( akkorra terveztem hogy beszélgetnék vele kettesbe, akár megkérdezném hogy járna-e velem) és mindig írom neki hogy nagyon várom, és írta hogy ő is

- vasárnap meghívott a városukba a búcsúba

- van egy másik lány, aki nagyon nem akar leszállni rólam, kiderítette a szüleim nevét mindent.. és megkérdezte hogy ki tetszik nekem? megmondtam a lány nevét, erre ő lehordta mindennek hogy ilyen meg olyan csúnya, aztán ezt elmondtam a csajnak akibe szerelmes vagyok ő mondta h szerinte féltékeny h más tetszik nekem, aztán mondtam a lánynak hogy majd a fesztiválon ha lesz valami akkor a másik csaj előtte kell csinálni hagy lássa .. erre ő azt mondta hogy majd úgy csináljuk hogy lássa

Sok ilyen van még de nem sorolom fel.. ti mit gondoltok? Ennyiből ti mire következtettek? Köszi aki ír nagyon!!!!!

14/F


2010. jún. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem összejöhetsz.......hiszen a lány akar téged
2010. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki! Kapd le a fesztiválon:)
2010. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem simán összejöhettek:)sok sikert a fesztiválra:):)
2010. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2010. jún. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!