Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki küzd, az a szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki küzd, az a szerelmes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régebben szerelmes volt a pasim, most azt mondja már nem igazán, de jól megvagyunk még végülis, de annyira már nem, mint régen. Most kb. én "küzdök" érte. Régebben ugyanez volt a helyzetünk, csak fordítva. Ő küzdött értem és ő volt szerelmes. Úgy érzem, amióta én küzdök érte, azóta kevésbé tesz a kapcsolatunkért. Szerintetek? Tegyem azt, hogy megint neki kelljen küzdenie és akkor talán újra szerelmes lesz? És ezt hogy érjem el? Valakinek valami hasznos válasza? Előre is köszönöm.(16, lány)
2010. jún. 23. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ez már nem szerelem, ez hatalmi harc közöttük."
2010. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem az egy olyan érzés ami endorfint és egyéb anyagokat szabadít fel a szervezetben ami eljut az agyba és ezt érzi az ember szerelemnek. De egy idő után ezt megszokja az agy és ez az amikor már azt hisszük, hogy nem vagyunk szerelmesek...Aztán szakítás után, mikor ez eltűnik akkor meg jön a hiány érzet.
2010. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor ezt hogy érjem el hogy újra szerelmes legyen? Kevesebb tali és akkor érzi hogy hiányzok neki vagy mi? :D
2010. jún. 23. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vetkőzz le bugyira! álj oda elé ha átmegy hozzád és mond neki a szemébe! Nesze te szemét fenekelj elj de csak akkor ha ujra szeretni fogsz! ÁÁ ÁÁÁ ÁÁÁÁÁ tuti siker lenne nálam!
2010. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom.ez ami köztetek van már megszokás.mióta is vagytok együtt?amúgy meg ha nem küzd érted akkor nem hinném,hogy szeret,és akkor az neked rossz.de végülis igy látatlanba nem mondhatok semmit.
2010. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most leszünk 7 hónaposak. :) De már bejelentette és látom is rajta, hogy újra szerelmes. Sikerült elérnem a célomat, örülök neki. :) Kicsit úgy tettem, mint ha annyira nem érdekelne és mikor azt hitte volna, hogy már nem szeretem, akkor mindig tettem olyat, amiről megbizonyosodhatott, hogy szeretem. :) Csak most már nem akarom azt, hogy megint ne legyen szerelmes. De most már nagyon is láttatom, hogy szeretem, csak mi lesz akkor, ha így megint nem leszek neki már "kihívás" és kiszeret belőlem?
2010. júl. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!