Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van félni valóm? (Lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félni valóm? (Lent! )

Figyelt kérdés

13/L vagyok és tegnap amikor én már pizsibe voltam és készültem aludni ugye mentem köszönni a szüleimtől.

Apukámon csak egy lenge alsónadrág volt és amikor megöleltem éreztem hogy felállt neki.(Csak hogy tudjátok az apukám föl kelt ugy értem aludt és felkelt valami miatt és én oda mentem hozzá és már nagyonfáradt volt de én megöleltem)

Az érdekel engem hogy ez igy normális?És ha haza jön a munkából ne említsem meg ezt?Én nagyon megijedtem..


2010. jún. 23. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem kell parázni.apád műszerével nincs semmi gond azt jelenti.nem fog megerőszakolni.

23/ff

2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biológiai reakció.
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, nekem is szokott felállni csak úgy, mikor nem is gondolok semmi pajzánra. Nem kell félned, max ha az apukádat már csukták le pedofíiláért ;)
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális nem kell megijedni mondjuk szerintem azért említsd meg neki biztos örülni fog. :D
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem említeném meg :D
2010. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:D

Dehogy pedofil..

Csak azt tudni kell róla hogy a szexuális témában nagyon ott van.A gyerekeinek(Azaz nekem és a testvéreimnek)Ő mondta el ezeket a dolgokat.

2010. jún. 23. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
ez minden apasinál így van.....alvás közben és után mindig feláll nekik.sztem ne említsd meg neki
2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehát kikezdtél az apáddal. Gratulálok.
2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze...Kikkezdtem..

Télleg a családi ölelés annak számít.

2010. jún. 23. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy épp eksönre készült anyuddal.

L18

2010. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!