Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolat céljából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat céljából összeavatkoznátok egy kamionsofőrrel, aki csa kbelföldezik, minden nap otthon alszik, illetve egy hónapban maximum 3 napot van távol, ha a helyzet úgy hozza?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, belföldön kamionozom és maximum 2-3 nap adódik, amikor nem tudok haza menni, ezen kívül mégis minden nap otthon alszom, szabad a hétvégém is, és a hétköznapjaimból is sok szabadidőm marad munka után, de ha ismerkedek valakivel és megemlítem a munkámat,mégis megijed, merthogy a kamionos az soha sincs otthon, k**vazik, stb. Hiába is mesélem el, hogy nem vagyok minden nap távol és soha nem is vállalnék olyan munkát, pláne nem szoktam k**vazni, megis azzal jönnek, hogy márpedig előbb utóbb az lesz a vége.
2018. szept. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igen. Semmivel se rosszabb, mintha futár lennél, vagy bármilyen szokásos 8-10 órás munkád lenne.
2018. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még szép! A kamionosok a legjobbak :)
2018. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kamionos a párom, csak éppen éjszakázik belföldön és néha hétvégén is túlórázik, úgyhogy nehéz.

Ha viszont úgy dolgozna, mint te, akkor sokkal könnyebb lenne. Így ha nem lenne a párom, akkor ilyen feltételekkel simán.

2018. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen
2018. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Saját tapasztalat, hogy a kamionosok 85%a tapló felelőtlen pa..aszt, ráadásul kur...ázik, füvezik, iszik. Ha a 15% vagy, akkor menni fog:)
2018. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen

😉☺

2018. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!