Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megérdemli-e az a lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megérdemli-e az a lány. (? )

Figyelt kérdés
aki hazudozik rólam, aki befeketít és meg akar veretni, hogy a meztelen képeit, videóit felrakjam a netre? igazából élvezi, hogy bajban vagyok. tegyem meg ezt a lépést, hogy leálljon?
2010. jún. 22. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:

mivel azt érzi, hogy 'érinthetetlen' és hogy nem lehet baja, és egyre jobban belelovallja magát az alázásba...

mit gondoltok, megtegyem? tudom, nem valami erkölcsös dolog, de ahogy és amit tesz nagyon durva...

2010. jún. 22. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Menny oda és vágd pofán!
2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megtennéd, nem lennél jobb nála. ;) Szard le, akik az igazi barátaid azok nem fognak rá reagálni, hidd el.
2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy csapda!!!!

Mond meg neki, hogy nem ütsz meg nőket, de te nem nő hanem egy pióca vagy és rugdosd míg mozog;)

2010. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem tedd fel:Dés ezt lány létemre mondom:D de utána hordj magaddal gáz sprayt hátha mégis megakar veretni
2010. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd fel! Csak ne végy róla tudomást, bármit is csinál. Nézz át rajta. Amúgy miért csináljaa ezeket?


17/L

2010. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!