Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott anyukám egy levelet a háziorvosunktól a méhnyakrák elleni oltással kapcsolatban.Ez nem csak egy tájékoztató,mert van benne egy regisztrációs lap is,amit ha kitöltök valamennyivel olcsóbban kapjuk meg az oltást.Az a probléma,hogy már nem vagyok szűz és ezt anya nem tudja.És az oltást csak szűz lányok kaphatják meg.A múltkor szóba hozta az oltást és csak annyit mondtam rá,h mennyi az esély,h megkapom és am is ki tudja 10 év múlva mi bajom lesz belőle.Így aztán belenyugodott de mi van ha most megint ez előjön és a doki rádumálja,h ez igen is fontos.
2010. jún. 22. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 18 vagy nincs abban semmi...de ha mondjuk 14 akkor én a helyedben elmondanám gyorsan elvörösödnék összébb mennék 5 centivel, és beledugnám gyorsan a földbe a fejem...
2010. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 vok,3 hónap múlva 17
2010. jún. 22. 15:31
 4/9 A kérdező kommentje:
am komoly kapcsolatom van,14,5 éves korom óta.A szüleim is ismerik a barátom és szeretik is.
2010. jún. 22. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért is olyan nagy baj hogy ha anyukád megtudja hogy nem vagy szűz? Egyszerűen állj elé és mondd meg neki hogy "anya én nem vagyok szűz és nem kaphatom meg az oltást" ennyi. Ha már a szexhez eléggé felnőtt vagy akkor ehhez is.
2010. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaaa basszus ilyen körülmények között mond meg neki nyugodtan :)
2010. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet h még örülni is fog neki :)
2010. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen ezt meg is tudnám tenni,ha anya nem ilyen lenne.15 éves koromban 1x késett a mensim 3 hetet és ezt anya is észrevette.És a fejemhez vágta gúnyos,megalázó hangon,h reméli nem voltam olyan hülye,h lefeküdtem a barátommal és h nem vok terhes.Ezt vágta a fejemhez,és ez engem akkor nagyon bántott.Meg tavaly nyáron beszélgettem vele és mondtam neki h a bnőmnek van új barátja,meg h kapott a barátjától egy pulcsit ami tök jó,és erre azt mondta,h jah de gondolom ezért az XY (bnőm neve) ad is vmi olyat.De reméli én nem fekszem le a barátommal.

Meg mikor át akartam térni a tamponra,DM-ben voltunk modntam neki,h vegyünk és azt mondtza felejtsem el.Azt csak az használha aki elvesztette a szüzességét.Én meg ondtam neki,h oszttársam is azt használ erre ő meg,h ő már biztos elvesztette.De aztán köv. alkalommal vettem én tampont és belenyugodott szerencsére :)

2010. jún. 22. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű eset a te anyád sem :D
2010. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!