Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zene közben szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zene közben szexelni?

Figyelt kérdés
én eddig még csak "csöndben" csináltam, és szeretném zenére is, csak kiváncsi vagyok, hogy van-e értelme, hogy jobb-e tőle, hangulatosabb vagy valami.
2010. jún. 21. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Osztán miből áll kipróbálni, hm? :)
2010. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát fölöslegesen csak nem rakok be zenét, lehet pasim se értékelné:D
2010. jún. 21. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Én közben sosem a zenére figyelek.

De attól még lehet egy kicsit hangulatosabb.

2010. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja ha azt mondom, hogy az orális szex rossz akkor ki se próbálod, mert fölösleges? Namár. Van akinek bejön, van akinek nem. Próbáljátok ki, azt' kiderül. Nem kerül semmibe.
2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb gondod ne legyen...:D lol..

Berakod és kész, ebben mi a nehéz?

Lehet, ha lassú szám akkor lassan csináljátok, ha gyors meg gyorsabban, ennyi... nagy was ist das rájönni :)

2010. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különleges. De zenélés közben szexelni??!!
2010. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy szex közben zenélni!!!???
2010. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak egy hangfalba :D vagy mondjuk a viva-ra, de lehet, hogy pont elkezd beszélni közbe Ben vagy Zola.
2010. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem annyira nem jött be,szerintem nem lett tőle se hangulatosabb, se jobb
2010. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem összebújós-romantikus estéhez passzol :) Mi párommal néha szoktunk ilyet, egy két gyertya a szobába,villany le, lassú számok (de nem nyálas, meg kiabálós-hangos, csak finom, kellemes, halk :) ), levetkőzünk aztán csak simogatás, masszírozás, aztán lassan lassan egyre több... :) Aztán ha bevadulsz már ugyse hallod meg a zenét:D Legalábbis én olyankor már nem nagyon figyelem :D De előtte jóó :)
2010. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!