Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a srác?

Figyelt kérdés
Beszéltünk egy csomót és elhívott randizni is.Azóta is beszélünk minden nap.De nem nyomult egyáltalán, semmit sem kérdezett azzal kapcsolatban hogy van e valakim, de elég egyértelmű hogy nincs ha elmentem vele, exekkel kapcsolatban sem kérdezett semmi.Volt hogy beszéltünk msnen és írta valamire hogy szép vagyok és okos is szerinte.De nem tudom mit gondol rólam.Idősebb nálam 5 évvel (én 19 ő 24).
2010. jún. 21. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Meg akar dugni.
2010. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyert az első
2010. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak egyszer randiztatok? ha igen és utána már nem hívott többször akkor az valószínűleg azért van mert közben rájött,hogy mégsem akar tőled semmit...
2010. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is,csak nem tudja hogy hozakodjon vele elő.Jár az agya mint a motolla,mindenképpen meg szeretne dugni,de fél hogy elijeszt,ha a szemedbe mondja.
2010. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgyis baszás a vége
2010. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!