Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 21 éves fiú járna egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves fiú járna egy 16 éves lánnyal? Vagy túl sok 5 év? Eléggé érett vagyok és többnek nézek ki. Csúnya se vagyok. Szerintetek lehetséges egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
1

2018. aug. 28. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

az csak öt év, én nyolc-tízet akarok közénk..


25F

2018. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Értelmes srác esetén nem ez fog számítani. ;)
2018. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

25 évesen mit akarsz egy 15 évestòl? Te Jó esetben dolgzozol, ő meg most kezdi a gimit....


A 21 16 szerintem oké, főleg ha tanul a srác még. 5 év teljesen rendben van még szerintem, ha a pasas is akarja.

2018. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

nem most..majd 35-25 felállásban

addig még dolgom van

2018. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát drágám, attól még, hogy pluszba mondhatsz kinézetre a koroddal kapcsolatban, attól még agyilag lehetsz zokni.


5 év még ilyenkor sok. Ha már leérettségiztél és egyetemre jársz és/vagy dolgozol, akkor már teljesen oké ez a különbség.

2018. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mért mindig a tini van beállitva az elszenvedönek az a huszon éves ferfi meg a lelki sérultnek? De ha már ezt nezzuk, a 16 eves szemelyisége ingatag nem ki fejlödött , folyamatos erzelmi valtozasok , egy pillanat alatt már más tetszik neki a régit meg ugy dobja mint ha sosem ismerte volna. A huszon eves ferfi még gyermeteg lelku ( késobb fasul be np) masok szerint mekkora gáz ,.de ha nöröl van ugy azon korral akkor teljesen jo sőt maradjon olyan .... a ferfi az legyen vas akaratu es talpig komotos felnot..
2018. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*de ha nőről van szó ,ugyan azon korral akkor teljesen* hozzá tennék még annyit , hogy tegyük fel eggyütt vannak 2-3 evig aztán a leányzó gondol eggyet és ott hadja mert ő nem élte ki magát. A férfi többet sérülhet ilyen kapcsolatokban ha komolyan veszi . Másik meg a korai beli fiuk a 16 eves lannyal többnyire jönnek össze szexuális okokbol es jobban hoppon hadják . A tini srácok azért kegyetlenebbek. Tehát akkor ki kivel jár jol milyen élet szakszban? Szerintem ez az 5 ev semmi . Valjuk be huszon évesek sem épitik még.tobbynire az életuket ,nem jutnak eszukbe olyanok mint amiket szerintem itt a 30_40 ev kozotti nok irhatnak mert nekik kellene a fiatal ferfi hus, ezert is jonnek itt a nagy kor kulonbsegekkel. A legtobb ferfi 16-26 eves kora kozott nem olyan sokat változik , mint 25- től 30-35 eves korig..
2018. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem lehetséges. Én pl. 22 vagyok, de simán bejönnek a 16 körüli lányok.
2018. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Persze, hogy lehetséges. Semmi olyat nem fogtok csinálni, amit kisebb korkülönbséggel ne tennétek meg. Gondolom ő is még tanul, nem a feleségét keresi. Ha szakítotok nem nagy ügy, másokkal is megesik, ha együtt maradtok akkor meg egyre kevésbé fog számítani az öt év. Ha majd 20-25 lesztek a kutyát nem fogja ez érdekelni, sőt kiröhögnek, ha szerinted ez gond.

Tök. Mindegy. Élvezzétek egymás társaságát, aztán majd alakul. Ne akard már előre eldönteni, hogy ez most lehetséges vagy nem, legalább egy próbát tegyél... Amúgy nem kell olyan halálosan érettnek lenni egy 21 éves sráchoz, nem kell bizonygatnod, hogy te mennyire érett vagy. :)

2018. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Sokáig úgy gondoltam, hogy ez túl nagy korkülönbség, főleg amikor az egyik fél még tizenéves. Aztán egyszer úgy alakult, hogy összejöttem egy lánnyal (ugyanígy, 16-21 év felállásban) és nem volt gond. (Már nem vagyunk együtt, de nem a korkülönbség miatt.)


Azóta viszont találkoztam nálam 6-7 évvel fiatalabb lánnyal akinél szintén nem éreztem azt, hogy gond lenne az eltérés.

2018. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!